Скажи мені, що ти їж, я скажу чим ти… хворий

- Advertisement -

Найбільший лікар Гіппократ справедливо вважав їжу ліками, а людський організм – своєрідною аптекою, здатною складати з того, що ми їмо, і цілющі препарати, і отрути.

Прислухайтесь до себе! Зверніть увагу на продукти, до яких Вас тягне «невідома сила». Можливо це сигнал хвороби.

Спробуйте з’їсти лимон! Не кожен здатний на такий подвиг. Є «чемпіони», які граючи справляються з цілою вазою лимонів! Не захоплюйтесь таким «героїзмом». Можливо, у людини проблеми з жовчною бульбашкою та печінкою. Пристрасть до звичайної білокачанної капусти говорить про те, що слід звернути увагу на стан кишечника.

Любителям яєць не вистачає жиру, що міститься в жовтку, і як не дивно, холін, який розчиняє жир, і холестерин.

Оливки, що вживаються у величезних кількостях, маслини свідчать не лише про нестачу в організмі солі, а й про те, що не все гаразд із щитовидною залозою.

Затяті «мороженники» навіть у холоди прагнуть насолодитися цими ласощами. Однак справжня причина – нестача кальцію. Теж спонукає дорослу людину постійно мати у своєму раціоні молоко.

Однак це може бути спричинене не тільки дефіцитом кальцію, але й потребою організму в таких амінокислотах, як триптофан, лейцин, лізин. До речі, триптофан дуже корисний збудливим людям з виснаженою нервовою системою, що переживає стреси, оскільки має досить сильну заспокійливу дію.

Чудовий фрукт – яблука. Але якщо хтось є їх без міри, 2-3 кг «за один присід», то, ймовірно, справа у підвищеному рівні холестерину. Організму виробляє самоналагодження, оскільки кальцій, магній, фосфор, калій, які в повному наборі містяться в яблуках, допомагають зниженню рівня холестерину, людина починає відчувати комфорт.

Подібні відчуття з’являються і у сердечників, оскільки «яблучні» мінеральні речовини та амінокислоти допомагають ритмічній роботі серцевого м’яза.

- Advertisement -
- Advertisement -