5 способів скинути 5 кг до початку осіннього сезону

- Advertisement -

Літо закінчилося, ми повернулися з відпусток, організм переситився фруктами і потихеньку готуватись… ні, не до зимової сплячки, а до осіннього сезону.

Варто переглянути свій раціон і визначитися, що потрібно зробити для того, щоб після літа, що загоріла, відпочила і схудла, залишатися такою ж і до настання зими.

Отже, розглянемо 5 простих способів для того, щоб скинути 5 кіло на початок осіннього сезону (або хоча б їх не набрати – назвемо це «програмою мінімум»).

1. Мемуари про їстівне

Багато дієтологи радять почати вести щоденник харчування та фізичних навантажень. Це тільки спочатку здається, що щоденник марний і ще забирає у нас дорогоцінні хвилини. Простеживши протягом тижня після того, як ви харчуєтеся, буде простіше зрозуміти, від яких шкідливих ласощів варто відмовитися наступні три. Чомусь пару з’їдених печив в обід і бутерброд перед вечерею мають властивість випаровуватися з нашої пам’яті. Подивившись широко відритими очима на свій раціон, ви зрозумієте, звідки ж беруться зайві кілограми. До того ж, записуючи годинник, у який наші ручки тягнуться за солодким або борошняним, ми дізнаємося, що в цей час необхідно себе зайняти чимось іншим.

2. А що у нас у тарілці?

Фахівці часто говорять про такий секрет «90 на 10». Це формулювання означає таке: забороненої їжі немає взагалі. Потрібно лише правильно розрахувати пропорції: корисної їжі 90% та решта 10% коханої, яка найчастіше шкідлива. Якщо такий спосіб вам здається надто жорстоким стосовно себе коханої, є другий. Покладіть на тарілку звичайну порцію їжі. А тепер відкладіть назад рівно половину. Голодною ви не залишитеся – це точно. Тут важливо не обманювати себе. Не треба класти менше їжі на око. Тут за однією зайвою ложкою може бути і друга, і третя. І це вам не схоже? Що ж доведеться обдурити свій шлунок – але розумно. Якщо для їжі вибрати тарілку меншого розміру, ніж зазвичай, то після їди ваша підсвідомість скаже, що більше їсти не треба, адже це буде вже друга порція.

3. Будинок не для солодких ласощів

Зараз ми скажемо просту і знайому всім істину: все, що ви принесете до будинку, ви з’їсте. Нічого дивного, вдома завжди хочеться їсти, адже поряд телевізор, комп’ютер. Ось ложка за ложкою до рота і кладеться. Тому ніколи після роботи не беріть додому на вечір щось із солодощів, борошняного, печеного чи просто жирного. У кафе з дітьми дозвольте собі тільки чашку кави, а в закусочну нехай чоловік їх водить. А ось спортсмени вам можуть порадити уявляти себе перед сном міцним та бадьорим. Незабаром мрії перетворяться на реальність!

4. Вода – запорука здоров’я

Випивайте перед їжею склянку води, особливо якщо ви йдете в гості чи ресторан. Вода зіб’є апетит. Якщо ви страждаєте на надмірну вагу, вам необхідно збільшити кількість споживаної води до 2-2,5 літрів на добу. Лікарі стверджують, що часто проблеми з вагою виникають через порушення водно-сольового обміну. Воно може бути викликано низкою причин: гормональним збоєм, серцевою недостатністю та багатьма іншими причинами. Але факт залишається фактом – пити води треба більше. Корисно починати і ранок із кухля чистої води. Тільки не забувайте, що ставити знак одно між водою та будь-якою іншою рідиною – величезна помилка. Солодкі та газовані напої стимулюють виділення шлункового соку, провокуючи почуття голоду. Отже, випивши склянку, скажіть дієті «прощай!».

5. Метод батога та пряника

Попрацювали над фігурою, ущемили себе в якихось продуктах – похваліть і заохотити. Наприклад, за кожні 10 хвилин зарядки з ранку кладіть у скарбничку 50 рублів. Уявіть, що до Нового року та тижня різдвяних розпродажів ви зможете собі дозволити нову кофтинку чи штани. Адже ваша фігурка за цей місяць зміниться! Є одна історія: один житель Мемфіса подарував собі човен, а скинувши дев’ять кілограмів, легко зміг перетнути на ньому озеро. Так що дерзайте! Чур, не обманювати себе: пропустивши заняття, ви втрачаєте відкладені монетки.

- Advertisement -
- Advertisement -