Переможемо целюліт за допомогою ложки!

- Advertisement -

Німець Рене Кох свого часу зробив справжній прорив у сфері косметології.

Він запропонував жінкам проводити антицелюлітний масаж за допомогою звичайної ложки. Цю процедуру можна легко здійснювати в домашніх умовах, причому, за відгуками панянок, методика Коха є найефективнішим домашнім засобом у боротьбі проти «апельсинової кірки».

Чому лікар-косметолог зупинив свій вибір саме на ложці? Справа в тому, що за допомогою цього столового приладу створюється глибший точковий вплив на проблемні зони і, таким чином, значно підвищується дієвість самостійного масажу. Крім того, з її допомогою можна добре попрацювати над тими ділянками тіла, які незручно діставати за звичайного масажу в домашніх умовах. Тому якнайшвидше випробувайте методику Коха на собі. Для початку виберіть потрібну ложку, яка буде дуже міцною і зможе зручно розташуватися у вас в руці. Сам Кох радить використовувати мельхіорові столові прилади. І, зрештою, приступайте безпосередньо до самої процедури. Про правила його виконання читайте нижче.

Антицелюлітний масаж краще проводити перед сніданком вранці протягом 30 хвилин. Тоді процедура в домашніх умовах дасть найкращий результат. А починати слід з очищення шкіри та її зволоження. Для цього слід скористатися спеціальним кремом або ефірною олією. Далі можна братися безпосередньо до антицелюлітного масажу. Щоб процедура проходила правильно, потрібно знати техніку масажних рухів. Робити їх слід із натисканням за годинниковою стрілкою. Проти вартовий – можна здійснювати лише легкі дотики та погладжування. З перших рухів цього антицелюлітного масажу ви переконаєтеся, наскільки просто боротися з целюлітом на ногах, стегнах та сідницях навіть не виходячи з дому.

Перед процедурою ложку слід охолодити та змастити антицелюлітним кремом, кавовою сумішшю або медом – вони відмінно тонізують та зміцнюють шкіру, виводять шлаки з організму. Щоб розпочати процедуру, необхідно прикласти ложку до конкретної ділянки шкіри та круговими рухами від центру убік ретельно помасажувати цю зону. Далі рухи здійснюють знизу вгору. Коли ви перейдете на роботу зі стегнами та ногами, особливу увагу приділяйте послідовності таких рухів. Наприклад, на зовнішній стороні стегна слід робити масаж зверху донизу, на внутрішній – навпаки. Успіх процедури залежить від того, наскільки ретельно ви здійснюватимете масаж і які зони при цьому обробите. Так, належного ефекту в домашніх умовах ви не зможете отримати, якщо антицелюлітний масаж проходитиме лише на сідницях. Впливати слід по всіх ділянках тіла від коліна до таза. Саме так слід переміщати ложку. Пам’ятайте, що позбавитися целюліту не так просто, тому масаж слід робити посилено і енергійно. Не дозволяйте м’язам остигати і розслаблятися.

Крім того, ложка відмінно допомагає і при обвислій шкірі та зморшках. Кох стверджує, що систематична дія цим столовим приладом дає приголомшливі результати. Тому проводити масаж можна практично по всьому тілу. Тим більше, що такий метод антицелюлітного масажу не вимагає великого досвіду та належної вправності. У домашніх умовах ви зможете досягти приголомшливого ефекту, зробити м’язи пружними і, до того ж, значно покращити лімфоток та кровопостачання в них.

- Advertisement -
- Advertisement -