Позбавляємося підвищеної пітливості рук

- Advertisement -

Підвищена пітливість рук – це симптом поширеного захворювання, яке називається гіпергідроз.

Якщо руки часто вологі, що робити?

Причинами можуть бути: порушення в ендокринній системі; збої в організмі, спричинені сильними стресовими ситуаціями.

Люди, у яких спостерігається гіпергідроз, мають проблеми із роботою вегетативної нервової системи.

Існує два принципово різних шляхи лікування: медикаментозний (традиційна медицина) та немедикаментозний (травами та різними підручними засобами – нетрадиційна медицина).

Як правило, перша приділяє більше уваги лікуванню першопричини – на центральні ланки вегетативної системи, а представники нетрадиційної медицини – впливом на наслідок – зони надмірної пітливості.

Лікування медикаментозними препаратами – це справа лікарів, які призначають перед цим цілу низку тестів та досліджень, а вже після виписують необхідні препарати та процедури.

Порівняно недавно придумали ще один медикаментозний спосіб: підшкірні ін’єкції Ботокса. Вони містять слабкий токсин – збудник ботулізму, який, потрапляючи до підшкірних шарів, блокує роботу нервових основ.

З народних засобів найбільш дієвими є:

1. Комбінація сонячних променів та ванни з морської солі.

2. Ванни з листя берези повислою у співвідношенні один до десяти. Після процедури необхідно, щоб шкіра висохла самостійно. Допомагає в даному випадку курс ванн з десяти-дванадцяти процедур.

3.Ванни з трьох столових ложок з гіркою кори дуба та одного літра води. Долоні тримають у теплому відварі протягом семи хвилин.

- Advertisement -
- Advertisement -