Зупинися, мить окислення!

- Advertisement -

“Я дихаю, отже, я існую”. Класик, звичайно, сказав інакше, але хто посперечається з таким варіантом?

Нам, як і більшості живих істот на цій планеті, завжди потрібний ковток повітря, а точніше – кисню. Завдяки кисню у нашому організмі постійно протікають найскладніші реакції, у яких клітинами виробляється енергія, необхідна їхнього життєдіяльності.

З іншого боку, кисень є надзвичайно активною речовиною, здатною згубно впливати на всі молекули організму. При цьому він запускає цілу лавину окислювальних процесів, в результаті яких утворюються вільні радикали – «уламки» молекул, не менш агресивні, ніж кисень. Тому в нашому організмі постійно працює система, що «стежить», що компенсує згубний аспект впливу кисню на організм і нейтралізує вільні радикали. Називається вона АОС – антиоксидантна система. Однак «ніщо не вічне під місяцем» – під постійним впливом несприятливих факторів АОС тривалий час працює «на знос» і, зрештою, дає збій. Ось тоді і починаються проблеми зі здоров’ям. Щоб цього не трапилося, слід задуматися про підтримку власної АОС і періодично приймати антиоксиданти – вітаміни Е, А, С та селен.

Зупинися, мить окислення! – фото №1Тільки не кажи, що ти досі по-справжньому не думала про прийом антиоксидантів. У це складно повірити, коли навколо тільки й розмов про погану екологію, неправильне харчування, постійні стреси, які викликають утворення в клітинах організму підвищеної кількості вільних радикалів. А це означає, що витрата антиоксидантів йде набагато швидше, і компенсувати їх втрату «збідненою» корисними речовинами їжею неможливо. А якщо ти ще й куриш … До речі кажучи, сигаретний дим – справжній «криниця» разюче токсичних речовин, що провокують вільнорадикальне окислення не тільки в організмі тих, хто курить, але і тих, хто вдихає дим пасивно! А страждати від цього некурцям доводиться постійно, та пробачать мені споживачі цигарок.

Що зрештою? Вільні радикали вбивають клітини, організм зношується, втрачаючи свій енергетичний ресурс та здатність чинити опір інфекціям. І привіт, хвороби. Отже, в умовах підвищеної дії шкідливих факторів сучасній людині треба шукати додаткове джерело отримання антиоксидантів. І це джерело має враховувати не лише їхню кількість. Згідно з останньою теорією інтегрованої антиоксидантної системи організму, всі антиоксиданти в організмі працюють спільно, як одна команда. Зупинися, мить окислення! – фото №2Тому оптимальну дію антиоксиданти надають лише у комплексі. Саме такий комплекс антиоксидантів містить Вітрум® з бета-каротином:

• вітамін Е – «король» антиоксидантів.Він вбудовується в клітинну мембрану, перешкоджаючи атаці вільних радикалів та руйнуванню клітин. Вітамін Е також самостійно пов’язує вільні радикали, зупиняючи ланцюгову реакцію окислення.

• вітамін С бореться з вільними радикалами та перекисами безпосередньо, забезпечуючи надійний захист білків, жирів, і нашою «святою святих» – ДНК, тобто носія генної інформації, за якою відтворюються клітини.

• вітамін А та його природний попередник бета-каротин викликають руйнування вільних радикалів , покращують стан слизових оболонок, шкіри та, поряд з вітаміном С, підтримує активність вітаміну Е.

Диригентом цього оркестру по праву вважається мікроелемент селенщо об’єднує всі антиоксиданти в організмі в одну систему і регулює її.

Крім потужного антиоксидантного комплексу, Вітрум® з бета-каротином містить низку інших необхідних повноцінної роботи організму вітамінів і мінералів. Вітрумінізуйся та насолоджуйся тим, що можеш взяти від життя максимум – тут і зараз!

- Advertisement -
- Advertisement -