Особливості відбілюючої сироватки для обличчя

- Advertisement -

Сироватка від пігментних плям

Дійсний спосіб позбутися пігментних плям на обличчі – прискорити оновлення та відлущування шкіри, одночасно впливаючи на пігмент меланін. Розповімо про засоби, які виконують саме ці функції.

Особливості відбілюючої сироватки для обличчя

Як вибрати сироватку проти пігментації

Відразу хочемо попередити, що сироватка, що освітлює, — це не гумка, яка миттєво зітре з лиця пігментні плями, що залягають глибоко в шкірі. Впливати на них не так просто. У процесі пігментації беруть участь два типи клітин. Меланоцити синтезують пігмент меланін, а кератиноцити переносять на поверхню.

Ефективні освітлювальні сироватки, як правило, включають речовини, що впливають на меланін, і компоненти, що сприяють видаленню відмерлих клітин. Зазвичай йдеться про кислоти. Оскільки у кожного освітлювального речовини свій принцип дії, при виборі сироватки проти пігментації варто уважно вивчити опис засобу та його дію. Найкраще, щоб воно було комплексним.

Корисні властивості

На що ж здатні освітлювальні сироватки?

  • Зробити шкіру рівнішою.
  • Надати сяйва.
  • Зменшити пігментацію.
  • Запобігти появі нових пігментних плям.

Важливо розуміти, що сироватки, що відбілюють, не всесильні. Наприклад, вони точно не можуть:

  • повністю видалити ластовиння та пігментні плями, які вже виникли;
  • змінити ваш природний колір обличчя.

Як позбутися ластовиння

До складу освітлювальних засобів зазвичай входять речовини, що впливають на фермент тирозиназу, який бере участь у виробленні пігменту. Назвемо основні.

Ніацинамід (вітамін В3)

Може використовуватися з пантенолом , гліцерином . У поєднанні з пантенолом посилює заспокійливу дію сироватки. Вченим вдалося також довести, що при одночасному застосуванні ніацинаміду та гліцерину підвищується здатність шкіри утримувати воду. Відмінно працює разом з гіалуроновою кислотою та церамідами як ефективний зволожувач.
Нікотинова кислота (ніацинамід, вітамін B3)
Нікотинова кислота (ніацинамід, вітамін B3)

Арбутин

Похідне гідрохінону – найефективнішого відбілювача шкіри. Взаємодіючи з ферментами шкіри, набуває освітлювальних властивостей.

Вітамін С

Один із найвідоміших освітлювальних компонентів.

- Advertisement -
- Advertisement -