Як правильно вмиватися? Начебто найпростіше питання

- Advertisement -

Як правильно вмиватися

Як правильно вмиватися? Начебто найпростіше питання, але не кожен зможе до ладу на нього відповісти. Тому не соромно задати його зайвий раз, щоб перевірити себе та переконатися, що з очищенням та умиванням у вас все в повному порядку. Чи все ж таки ні?

Чому важливо навчитися вмивати обличчя правильно

Очищення шкіри обличчя – це не просто гігієнічна процедура. Як вже неодноразово відзначали косметологи (і ми слідом за ними на Skin.ru), догляд починається з очищення. І від того, чи ми правильно вмиваємося, чим і наскільки якісно очищаємо шкіру, залежить її стан. І це стосується не тільки власників жирної та проблемної шкіри , схильної до закупорки пір. Правильно вмиватися треба всім.

«Сьогодні будь-яка дитина знає, що вмиватися потрібно 2 рази на день, навіть якщо цей день ти провів удома. Людська шкіра — орган виділення, через який організм цілодобово позбавляється від перероблених речовин».

У чому користь правильного вмивання і чим загрожує ігнорування цього б’юті-ритуалу? Якщо залишити забруднення на поверхні шкіри або недостатньо ретельно видалити їх, це може призвести до таких наслідків, як:

  • тьмяний колір обличчя через шар мертвих клітин, які ми видаляємо під час вмивання;
  • поява чорних точок і вугрів через шкірне сало, що накопичилося в порах;
  • надлишкова сальність шкіри;
  • неефективність подальшого догляду.

Якщо ви хочете дізнатися, як правильно вмивати шкіру обличчя (у чому ми не сумніваємося), треба дотримуватися таких умов.

1
Вмиватися двічі на день — не рідше, але й не частіше: надто частий контакт із водою, навіть без використання спеціальних засобів, може негативно позначитися на стані шкірного бар’єру та призвести до зневоднення.

2
Уникати лужних очищаючих засобів , які занадто агресивні і можуть порушувати pH шкіри , що в свою чергу призводить до сухості, почервоніння, лущення, а також до підвищеної сальності при жирній шкірі.

3
Використовувати засіб, адресований вашому типу шкіри , читати інструкції та відгуки користувачів, радитися при покупці з консультантом. У виборі кошти також важливим є питання особистих переваг. Традиційно вважається, що жирна шкіра любить гелі, суха та чутлива – креми, крем-гелі. Мус чи пінка – універсальний варіант.

4
Вмиватися теплою водою. Якою водою потрібно вмиватися? Таке запитання ставила собі кожна дівчина. Відповідаємо: не гарячою (сушить шкіру) і не холодною (погано видаляє жиророзчинні забруднення та себум).

- Advertisement -
- Advertisement -