Льодовикова дієта: мінус 5 кг за тиждень без почуття голоду

- Advertisement -

Ніколи б не подумала, що є така дієта, але це факт.

Як стало відомо в ході довгих розпитувань, така солодка дієта прийшла до нас від альпіністів та запеклих похідників. Вони вже давно помітили, що льодяники чудово придушують голод, не обтяжуючи при цьому шлунок.

Ці чудові якості тут же помітили подруги альпіністів і теж прийняли до уваги ці переваги карамелек, а потім і самі стали використовувати їх як засіб для схуднення.

Отже, суть дієти полягає в тому, що традиційні прийоми їжі замінюються льодяниками. У середньому протягом дня розсмоктується одна пачка цукерок, що становить приблизно 75 грамів. Якщо схуднути треба швидко, то крім льодяників їсти більше нічого не можна.

Якщо ж ви хочете схуднути на 2-3 кілограми на місяць, традиційні їди до 16 годин зберігаються, а льодяниками замінюється тільки вечеря і гасяться всі вечірні та нічні напади голоду. Ви можете скласти собі індивідуальну програму схуднення і використовувати цю дієту, скажімо, один раз на тиждень – як розвантажувальний день.

У своєму експерименті почніть використовувати льодяники різних фірм, наприклад, Bon Paris, Sula та інших. Потім використовуйте вітамінізовані карамельки, які продаються у багатьох аптеках. На перший тиждень оберете собі строгу програму і не їжте нічого, окрім цих цукерок.

За перший день можна схуднути на 1,2 кілограма та почуватися досить комфортно. Льодяники чудово придушують голод, і їсти не хочеться зовсім. До речі, що важливо, енергії не зменшується.

За другий та третій дні дієти без особливих зусиль станете легше ще на 1,8 кілограма. Якщо схуднення пішло трохи повільніше, то самопочуття не погіршиться. У наступні чотири дні схуднення відбувається приблизно по 0,5 кг на день. Таким чином, за перший тиждень можна схуднути на 5 кілограмів, і потреба в такому жорсткому режимі харчування відпаде.

Поступово треба повертатися до колишнього типу харчування. Щоб старання не зникли задарма, не варто одразу накидатися на їжу. На другому тижні відновіть тільки сніданок, і ви продовжуватимете худнути приблизно на 2 кілограми на тиждень. Третього тижня можна повернути в повному обсязі обід, і в цьому випадку схуднення триватиме в середньому на 1 кілограм на тиждень.

Якщо ви задоволені результатом курс можна закінчити. Але у будь-якому разі корисно влаштовувати раз на тиждень профілактичні розвантажувальні дні.

“Льодяникова” дієта має ряд переваг перед іншими способами схуднення:

1. Більшість дієт небезпечні тим, що після їх завершення, а також і безпосередньо під час курсу непереборно тягне на солодке, і багато хто зрештою не витримує.

Скажу відразу: “льодяникова” дієта позбавлена ​​цієї вади геть-чисто. Навпаки, вже після чотирьох днів курсу на солодке не тягне зовсім, ну а після двох тижнів такої дієти ви не захочете його ще дуже довго, а значить, ефект буде зберігатися і після завершення курсу дієти.

2. Багато дієт засновані на споживанні низькокалорійних продуктів. В цьому випадку для насичення організму потрібна велика кількість цих продуктів, в результаті чого ви ризикуєте розтягнути собі шлунок, і після закінчення дієти, коли ви знову перейдете на більш калорійні продукти, організм вимагатиме їхнього колишнього обсягу. Неважко здогадатися, що дуже скоро скорочені кілограми повернуться, а разом з ними можуть з’явитися і нові.

3. Часто ми забуваємо про те, що людина має випивати близько двох літрів рідини на день. При “льодяниковій” дієті забути про це вам не вдасться при всьому бажанні – організм сам буде наполегливо нагадувати вам про це.

4. Всі дієтичні препарати коштують дорого, а пачка льодяників обійдеться вам в 10-20 рублів на день.

5. Якщо вам дуже набридли карамельки, чергуйте цю дієту з фруктовою або молочною. До речі, не слід забувати, що за такої “солодкої” дієти постає гостра необхідність поповнення запасу кальцію в організмі. Для цього потрібно приймати його або в таблетках або використовувати багаті на цей елемент продукти. Наприклад, в день добре випивати по дві склянки молока або доповнювати солодку дієту нежирним сиром.

6. Якщо ви чистите зуби три-чотири рази на день або полоскати рот спеціальним розчином, ви не тільки зможете позбутися постійного солодкуватого присмаку в роті, але й надійно захистите свої зуби від карієсу.

Якщо ви успішно впоралися з цукерковою дієтою, то можете пишатися тим, що не стали товстим і ненажерливим ласуном.

- Advertisement -
- Advertisement -