Як позбутися зайвого жиру в зоні галіфе

- Advertisement -

Зона галіфе для багатьох жінок є проблемною.

Помічено, що навіть при різкому скиданні ваги жирові відкладення у цій зоні залишаються майже без змін. Тому останніми роками все частіше жінкам, які мають такі проблеми, пропонують провести ліпосакцію. Але невже в цьому випадку нічим, крім операції, не можна допомогти?

Звісно, ​​оперативному лікуванню є альтернативи. В першу чергу це фізичні вправи, які традиційно краще поєднувати з раціональним харчуванням, виключивши з меню тваринні жири та вуглеводи, що легко засвоюються (цукор, торти).

Інший спосіб – це масаж та самомасаж проблемних зон, при правильному проведенні яких жирові відкладення, безумовно, зменшаться. Але і фізичні вправи, і масаж – це трудомісткі способи, тому для найнетерплячіших придумали такий швидкий спосіб позбавлення жиру, як ліпосакція.

Існує безліч таких вправ, ось деякі з них (краще, якщо під час вправ на ноги будуть одягнені вовняні колготки – підвищене потовиділення збільшить ефект вправ, а вовна вбере
зайву вологу).

Отже, починаємо вправи, цього потрібно:
1.лягти на бік уздовж твердого краю ліжка, верхню ногу звісити вниз, але тримати її прямо; підняти пряму ногу нагору, потім опустити; починати з 10 махів кожною ногою, поступово протягом кількох днів довести їх до 30, при правильному навантаженні наступного дня м’язи злегка хворітимуть;

2. сісти на підлогу, витягнути і розвести ноги, витягнути шкарпетки, плечі відкинути назад, руками впертися в підлогу і злегка зігнути їх у ліктьових суглобах; притягнути коліна до плечей так, щоб ноги від коліна до стопи витягнулися в одну лінію, перпендикулярну до підлоги; потім витягнути розведені ноги від стегна до стоп в єдину лінію, паралельну підлозі, злегка торкнутися підлоги п’ятою; починати з 3-4 вправ та поступово довести до 8-10;

3.стати, ноги розставити на ширину плечей, руки витягнути вперед, голову опустити і повільно присідати, намагаючись витягнути м’язи спини (спина знаходиться майже в горизонтальному положенні), при цьому стегна повинні бути паралельні один одному, живіт втягнутий; також повільно піднятися; починаємо з 4-х вправ і поступово доходимо до 8-10;

4. сісти на підлогу, спертися руками на підлогу ззаду, розвести прямі ноги; потім повертати ноги по черзі всередину та назовні; починати з 5-6 вправ, дійти до 10-12;

5. сісти на підлогу, спертися руками на підлогу ззаду, зігнути ноги в колінах і розвести їх убік; по черзі повільно розводити коліна в сторони до краю, потім також повільно з’єднувати їх; починати з 5-6 вправ, дійти до 10-12.

Масаж зони галіфе
Масаж зони галіфе, проведений досвідченим масажистом, досить ефективний засіб. При масажі посилюється кровопостачання проблемної зони, покращується відтік венозної крові та лімфи, що сприяє прискоренню обмінних процесів у цій галузі. Масаж окремих м’язів стегна підвищує їх тонус і зменшує жирові відкладення в області цих м’язів.

Але масаж можна робити і самостійно, такий масаж називається самомасажем, недоліком його є те, що дуже важко розслабити м’язи, якщо сам виконуєш масажні рухи. Проте ефект від таких процедур буде, особливо якщо поєднувати їх з гімнастичними вправами. При самомасажі використовуються такі ж прийоми, як і при класичному масажі. Починається і закінчується сеанс самомасажу погладжуванням, потім йде розтирання, розминання тканин і вібрація (потрушування тканин).

Масаж можна проводити за допомогою скляної медичної банки, змастивши заздалегідь тіло масажною олією і рухаючи банку поверхнею тіла.

При масажі у ванні після попереднього прогріву тіла протягом 10-15 хвилин використовуються ті ж прийоми, що і при звичайному самомасажі. Можна використовувати для масажу мочалку з махрових тканин, розтираючи тканини проблемної зони, після чого провести їхнє пощипування і знову розтирання. Водний самомасаж вийде ще краще, якщо ви додасте у ванну відвари або настої трав, що підсилюють обмінні процеси (наприклад, настій м’яти або хвойне ефірне масло). Будь-які види самомасажу не варто проводити більше 10 хвилин.

Протипоказанням для масажу і самомасажу є всі гострі захворювання (застудні, інфекційні), важкі виснаження, будь-які гнійничкові ураження шкіри, важкі хронічні захворювання, великі пупкові, пахвинні та мошонкові грижі.

Ліпосакція як спосіб позбавлення зайвого жиру в зоні галіфе
Ліпосакція – це видалення жирової клітковини за допомогою спеціальних хірургічних методик. Найчастіше ліпосакція проводиться вакуумним, ультразвуковим та лазерним методами. Ліпосакція є ефективним способом корекції фігури, оскільки результати лікування, як правило, постійні: жирові відкладення в цій зоні накопичуватись більше не будуть.

Корекція тіла в зоні галіфе – тривалий та завзятий процес. Постійно виконуйте спеціальні вправи, стежте за своїм харчуванням. І тільки, коли фізичні вправи та масаж не допоможуть, тоді можете розпочинати хірургічне лікування.

- Advertisement -
- Advertisement -