Олії варто поважати хоча б за те, що вони служать красі вже не першу сотню років

- Advertisement -

Як користуватися маслом для обличчя

Олії варто поважати хоча б за те, що вони служать красі вже не першу сотню, навіть тисячу років. Але мало поважати — корисно знати, що в сучасній версії вони можуть замінити півкосметички. Головне – правильно ними користуватися.

Головні переваги масел для обличчя

“Легка текстура”, “швидко вбирається”, “зволожує” – ще недавно ці відгуки здавались несумісні з поняттям масло. Адже це щось жирне, липке і попри користь далеко не завжди комфортне для шкіри. Але часи змінюються, а з ними — і олії . Точніше, наші знання про них та вміння максимально використовувати їх властивості. Отже, що ж можуть олії?

Як не дивно, олії підходять для очищення не тільки сухої та чутливої, але й жирної шкіри . Головне – уважно читати рекомендації виробника. Відомо, що жир розчиняється в жирі, а більшу частку забруднень на поверхні шкіри складають жиророзчинні компоненти (себум, макіяж).

У ролі очищувального засобу олії працюють делікатно, дозволяють не терти шкіру, залишають почуття комфорту та зволоженості. А все тому, що за складом вони близькі до ліпідів шкіри. З цієї причини вони зміцнюють захисний бар’єр шкіри і перешкоджають прискореної втрати вологи.

Живлять

У сучасних засобах часто з’єднують різні олії, адже кожна з них має особливі властивості, містить власний набір жирних кислот (у тому числі знамениті омега-3, -6, -9) та вітамінів (зокрема, антиоксидант вітамін Е ).

Продовжують молодість

Олії лаванди , жасмину, троянди, неролі, ромашки мають антивікову дію. Можна сказати, що будь-яка зволожуюча або поживна олія робить внесок у боротьбу проти зморшок, за гладкість і молодість шкіри. Але одне з найефективніших — мабуть, арганова .

“Корисні властивості олії аргани пов’язані з поєднанням компонентів, які містяться в ньому у високій концентрації, це поліненасичені Омега-3 і -6 жирні кислоти, важливі для підтримки балансу шкіри, запобігання передчасному старінню”.

Список корисних властивостей можна продовжити.

1
Легко вбираються. Іноді важко повірити, що така легка, рідка текстура насправді олія.

2
Добре поєднуються з іншими засобами догляду. Їх можна наносити замість крему, замість сироватки до крему та разом із нею. Іноді кілька крапель олії просто додають у крем.

3
Можуть застосовуватись як основа для макіяжу.

4
Чудово пахнуть. Насамперед мова про ефірні олії. І дійсно, олія лаванди або троянди в масці для обличчя – це запорука її посиленого ефекту за рахунок ароматерапевтичного впливу.

5
Олії чайного та рожевого дерева, визнані свого роду натуральним антисептиком, широко використовуються у догляді за жирною шкірою.

 

- Advertisement -
- Advertisement -