З очищення обличчя день починається і ним закінчується

- Advertisement -

Гель для вмивання

З очищення обличчя день починається і ним закінчується. Від того, наскільки грамотно підібраний засіб для вмивання, залежить не тільки наш комфорт, а й зовнішній вигляд шкіри, її здатність сприймати подальший косметичний догляд. Проведемо короткий екскурс по очах, що очищають для обличчя — засобам, яким знайдеться місце навіть в арсеналі косметичного мінімаліста.

Що таке гель для вмивання

Згідно з тлумачним словником з косметики та парфумерії, гель для вмивання – це косметичний засіб гелеподібної суміші з натуральними або синтетичними миючими компонентами, призначений для очищення шкіри.

До його складу зазвичай вводять різноманітні добавки, які сприяють вирішенню різноманітних проблем:
звужують пори;

  • зменшують сальність;
  • знижують чутливість.

Гель для вмивання обличчя часто адресований певному типу шкіри , їх чотири:

1
нормальний;

2
комбінований;

3
сухий ;

4
жирний .

Пройшовши наш тест, ви зможете з’ясувати, якого типу належить ваша шкіра.

Переваги гелів для вмивання

Гель для вмивання має низку переваг. Сьогодні ефективну та продуману формулу можна підібрати з урахуванням не тільки типу, але й особливостей шкіри (від чутливості та надмірної сухості до акне та недосконалостей). Але це ще не все.

  • Очищаючий гель економічний – для вмивання достатньо одного натискання дозатора. Збивши цю порцію в піну, можна добре очистити всю поверхню обличчя, шиї та зони декольте.
  • Гель чудово бореться з будь-якими забрудненнями: надлишок себуму, залишки косметики, забруднення навколишнього середовища жиророзчинні і просто водою їх не змити.
  • До складу гелів для вмивання, наприклад, для проблемної шкіри, можуть входити інгредієнти, покликані боротися з недосконалостями. Таким чином, спрямований догляд починається вже на етапі вмивання. Пом’якшувальні та знижуючі чутливість компоненти, які додають у гелі для чутливої ​​та сухої шкіри, нейтралізують дію жорсткої води.
  • Сучасні гелі для вмивання здатні також відлущувати епідерміс завдяки фруктовим кислотам та іншим компонентам, що оновлюють шкіру.

Після вмивання із застосуванням гелю на нас чекає відчуття комфорту, чистоти та свіжості.

- Advertisement -
- Advertisement -