Що потрібно знати про емульсію для обличчя і для чого вона потрібна?

- Advertisement -

Емульсія для обличчя

На хвилі загальної популярності косметичних засобів з Кореї емульсія стала дуже затребуваним продуктом. Легка, дуже приємна за текстурою, вона добре розподіляється по шкірі, моментально дарує комфорт та зволоження. Що ще потрібно знати про емульсію для обличчя і для чого вона потрібна?

Що таке емульсія для обличчя і для чого вона потрібна

Якщо говорити про зволожуючі засоби для обличчя, то емульсію можна поставити в один ряд із кремом .
Кращий крем для обличчя: що це означає
Кращий крем для обличчя: що це означає
Емульсія (англ. emulsion ) для особи – це речовина, що складається з двох фаз, олії та води, які рівномірно змішуються за допомогою емульгаторів.

В результаті виходить дуже легка речовина, щось середнє між кремом, сироваткою та лосьйоном. Емульсія досить легкий продукт — за консистенцією вона набагато легша за крем, але помітно густіша і менш концентрована, ніж сироватка.

Розрізняються два види емульсій:

1
«масло у воді»;

2
«Вода в маслі».

На столі розкладені: крем, сироватка, емульсія та букет білих квітів.
Емульсія – досить легкий продукт. Зазвичай її використовують після сироватки та перед кремом. © Getty Images

  • Емульсія типу «масло у воді»

У водному середовищі розводять жири, олії чи віск. Як діють такі емульсії? Найголовніше їхня перевага – вони відмінно пом’якшують шкіру , утворюючи на її поверхні своєрідну найтоншу плівочку, яка перешкоджає випару вологи.

  • Емульсія типу «вода в маслі»

Водорозчинні компоненти, що доглядають, поміщаються в масляне середовище. Завдання такої емульсії – посилити дію активних інгредієнтів і служити провідником для їхнього проникнення в шкіру.

Що ще треба знати про емульсії? Як і будь-який інший косметичний засіб, вони можуть втратити всі свої позитивні властивості у кількох випадках:

  • у разі порушення температурного режиму зберігання;
  • внаслідок небажаних хімічних реакцій;
  • у разі бактеріального зараження.

У косметиці будь-які емульсії – відмінні системи доставки активних компонентів у шкіру. Флакон з емульсією краще зберігати у прохолодному темному місці.

До складу емульсій входять найпопулярніші ефективні інгредієнти. Залежно від індивідуальних проблем та особливостей шкіри варто шукати емульсію, яка включає зволожуючі, заспокійливі або антиейдж-компоненти.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -