Сфокусуємось на скрабі – при догляді за жирною шкірою це один із найважливіших засобів

- Advertisement -

Скраб для жирної шкіри обличчя: домашнього приготування або готові засоби

Можливо, ви вже знайшли спосіб жити у злагоді з жирною шкірою. Але лайфхаки з використання скрабів для боротьби з небажаним блиском, чорними точками та іншими недосконалостями завжди можуть стати в нагоді.

Користь скрабу для жирної шкіри

Якщо у вас жирна шкіра, ви навряд чи знаєте, що таке сухість та відчуття стягнутості. Але це не привід для заздрощів. Шкіра такого типу схильна до підвищеної сальності, чорних точок та прищів, що часто стає причиною комплексів.

Поспішаємо порадувати. Для очищення жирної шкіри винайдено безліч засобів. Їх можна купити в аптеці чи магазині, а за бажання приготувати самостійно. Сфокусуємось на скрабі – при догляді за жирною шкірою це один із найважливіших засобів.

Що входить у коло його обов’язків?

  • Видалення мертвих клітин, що накопичилися, за допомогою входять до складу відлущувальних агентів: фруктових кислот, екстрактів рослин або дрібних абразивних частинок.
  • Зменшення кількості шкірного сала.
  • Очищення та звуження пір.

Все вищеперелічене зовсім не означає, що скрабом можна користуватися щодня і вже тим більше очищати шкіру до скрипу. Для жирної шкіри двох-трьох разів на тиждень цілком достатньо. Головне, дотримуватися регулярності.

- Advertisement -
- Advertisement -