Як вибрати дитячий санскрин

- Advertisement -

Збираючись на море, відповідальні мами, буває, третину валізи віддають під ліки та сонцезахисні засоби.

Можливо, третина — це й забагато, але хоча б пару санскринів взяти потрібно обов’язково, щоб не хвилюватися про безпеку маленьких мандрівників.

Критерії вибору дитячого сонцезахисного крему

У пошуках свого ідеального засобу від сонця Skin.ru радить керуватися такими критеріями:

1 Безпека. “Гіпоалергенний”, “призначений для ніжної дитячої шкіри” – не порожні слова. Тому шукайте на упаковці маркування «для дітей», «для дитячої шкіри» та звертайте увагу на вказівку віку. До косметики, призначеної для дітей, висувають високі вимоги, її тестують дерматологи та педіатри.

2 Склад та фільтри. У сонцезахисних засобах для дітей зазвичай використовують і фізичні, і хімічні фільтри: вони забезпечують надійний захист від ультрафіолетового випромінювання широкого спектру. Часто до складу санскринів включають рослинні компоненти (наприклад, екстракти ромашки, чистотілу, алое та інші), олії (карите, оливкова, кунжутна, абрикосова і т.д.), а також зволожуючі речовини (наприклад, гліцерин), вітаміни та антиоксиданти. Вони зволожують, живлять та заспокоюють ніжну дитячу шкіру.

3 SPF фактор. Оптимальним для дитячої шкіри вважається SPF 50-50+. Все, що вище, за захисними властивостями мало чим відрізняється від «п’ятдесятки з плюсом».

4 Маркування віку. Потрібно пам’ятати, що малюків потрібно берегти від прямих сонячних променів (стежте, щоб дитина перебувала в тіні, носила панаму та футболку). А на відкриті ділянки тіла наносите сонцезахисний крем, наприклад, «Малюк у тіні» Ambre Solaire із SPF 50+, Garnier . Дітям до 3 років потрібен крем із позначками «Малюк» або «Baby» з відповідним маркуванням віку. А напис «дитячий» зазвичай означає, що санскрін адресований тим, кому вже виповнилося 3 роки. Для категорії 3+ призначені, наприклад, дитячий сонцезахисний аквакрем KIDS Експерт Захист SPF 50, Garnier та дитячий сонцезахисний сухий спрей «KIDS. Анти-пісок Експерт захист» Ambre Solaire із SPF 50+, Garnier .

5 Додаткові функції. Захист від піску та водостійкість – бонуси санскрину, призначеного для дітей. З такими засобами малюк може повзати, бігати піском і купатися, перебуваючи під захистом. Додаткові переваги в тому, що сонцезахисний крем легко наноситься, швидко вбирається, не залишаючи липких плям, а його аромат майже не відчувається. Як кажуть дерматологи, засіб має бути ефективним, зручним та непомітним для дитини.

Переваги сонцезахисних засобів Garnier Ambre Solaire для дітей

У сонцезахисній лінії Garnier можна знайти продукти, які відповідають якщо не всім, то майже всім перерахованим якостям:

 • безпечний гіпоалергенний склад;
 • функція “анти-пісок”;
 • водостійкість;
 • ніжна текстура;
 • приємна віддушка.

Топ дитячих сонцезахисних засобів

На думку редакції, збираючись із дитиною на морі, варто зупинити вибір на якомусь із цих санскринів. Вони, напевно, сподобаються вашим маленьким мандрівникам.

 • Дитячий сонцезахисний аквакрем KIDS “Експерт захист” Ambre Solaire, SPF 50, Garnier

Ефективна формула надійно захищає ніжну дитячу шкіру від сонячного проміння. Крем має водостійкість до 80 хвилин. Легко розподіляється і залишає білих, липких слідів.

 • Garnier Дитячий сонцезахисний водостійкий Аква-Крем Ambre Solaire
 • Дитяче сонцезахисне зволожуюче молочко KIDS Ambre Solaire, SPF 30, Garnier
  Зволожуюча формула молочка стійка до води та піску – малюк може повзати, бігати та купатися, перебуваючи при цьому під надійним захистом.
 • Garnier Ambre Solaire Дитяче сонцезахисне молочко для тіла
 • Дитячий сонцезахисний сухий спрей “анти-пісок” KIDS “Експерт захист” Ambre Solaire, SPF 50+, Garnier
  Його зручно наносити. Гіпоалергенна формула спрею стійка до піску, захищає від UVB, UVA та довгих UVA-променів.
 • Garnier Дитячий сонцезахисний сухий спрей Ambre Solaire
 • Дитячий сонцезахисний крем «Малюк у тіні» Ambre Solaire, SPF 50+, Garnier

Підходить для дітей віком до 3 років. Містить мінеральний захисний фільтр і має ультрабережну гіпоалергенну формулу.

- Advertisement -
- Advertisement -