Очищувальна маска для обличчя в домашніх умовах

- Advertisement -

Чи є сенс додатково очищати шкіру обличчя? Однозначно так.

Але важливо правильно підібрати засіб. Дізнайтеся в статті, як зробити маску для обличчя, що очищає, в домашніх умовах.

Користь та ефективність масок для обличчя, що очищають.

Краса шкіри неможлива без чистоти, а для якісного очищення шкіри обличчя недостатньо простого вмивання. Особливо в умовах міського життя, коли наша шкіра піддається постійному впливу шкідливих речовин.

Маски для глибокого очищення шкіри

Очищаючі маски для обличчя в домашніх умовах добре проявляють себе і як експрес-засоби для миттєвого результату, і при регулярному використанні для боротьби з недосконалістю шкіри .

Маска, що очищає пори в домашніх умовах, сприяє звільненню від наслідків акне (плям), чорних точок та ознак передчасного старіння, а також поверненню здорового сяйва шкіри.

Механізм дії маски, що очищає, на шкіру

Очищувальна маска для особи позбавляє від відмерлих клітин, звільняє від сальних виділень та зовнішніх забруднень, попереджає утворення комедонів.

Очищувальна маска для обличчя на основі глини

Очищаюча маска для обличчя з глиною підсушує висипання на шкірі і покращує колір за допомогою мінералів, що входять до складу, очищає пори. Підходить для жирної та комбінованої шкіри.

Глину часто використовують у масках, оскільки вона не лише очищає шкіру, а й насичує її мінералами.

Очищувальна маска для обличчя з гранулами

У процесі нанесення масажними рухами маска, що очищає, для обличчя з гранулами чистить шкіру механічно. Після нанесення вона продовжує діяти завдяки активним речовинам.

Очищувальна маска-плівка для обличчя

В’язка по консистенції маска-плівка, що очищає, на шкірі застигає при контакті з повітрям. Після повного висихання її акуратно знімають руками, звільняючи шкіру від забруднень, чорних точок та омертвілих клітин, очищує пори.

Очищувальна маска-сауна для обличчя

Очищувальна маска-сауна для обличчя допомагає інтенсивно очистити шкіру за рахунок дії, що розігріває, що розкриває пори. Це дозволяє активним речовин проявити свої властивості максимально ефективно.

- Advertisement -
- Advertisement -