Контактні лінзи: поширені види та їх характеристики

- Advertisement -

Купуємо контактні лінзи: за найкращими цінами пропонує інтернет-магазин лінз MR.Lens

Раніше поганий зір був справжньою проблемою і застосування окулярів хоч якось допомагало в цій ситуації. Але з розвитком нових технологій з’явилися контактні лінзи, які стали універсальними у використанні. Незалежно від причин погіршення зору лінзи є добрим рішенням відновити зір. Вони виготовлені із спеціального гідрогелю, що не викликає алергічних реакцій.

Заздалегідь необхідно правильно вибрати та купити лінзи для очей, попередньо вказуючи параметри цих виробів. Якісні контактні лінзи від перевірених виробників пропонує магазин лінз для зору Mr.Lens, тут доступні коригувальні лінзи для очей при далекозорості, короткозорості та астигматизмі. Також в асортименті інтернет-магазину Mr. Lens представлені декоративні варіанти, призначені для зміни іміджу. Вибрати і замовити контактні лінзи можна в каталозі на сайті mrlens.ua.

Mr.Lens магазин лінз для зору на сайті mrlens.ua.Проблеми із зором доставляють людині безліч проблем у повсякденному житті. Не кожен має можливість провести дорогу лазерну операцію та інші сучасні процедури. Альтернатива таким методам корекції – носіння лінз. В інтернет-магазині Mr.Lens можна купити лінзи для очей брендів Cooper Vision, Interojo, Likon, Maxima, OkVision, Sauflon.

Умовно вони класифікуються на дві великі категорії: жорсткі та м’які. Останні набули більш широкого поширення, що обумовлюється швидким звиканням, простотою догляду. Жорсткі варіанти вимагають певного досвіду та вправності в установці та тривалій адаптації. Але вони ефективні при прогресуючій формі деформацій рогівки, запущеному астигматизмі, дуже низькій гостроті зору. Їх можна використовувати за наявності алергічних реакцій на м’які лінзи. Вони підлягають заміні один раз на рік і зазвичай виробляються на замовлення.

Контактні лінзи: поширені види та їх характеристики

Переважні особливості лінз, які вони? Цей аксесуар чудово пропускає кисень, насичуючи очі необхідними елементами. Гарантується гарний кут огляду та чіткість зору незалежно від зовнішніх факторів. Також лінзи можуть бути тривалого використання, одноразовими або місячними, які доступні в інтернет-магазині лінз MR.Lens у широкому асортименті. Незалежно від різновидів всі лінзи для корекції зору мають переваги:

  • естетичність (лінзи завжди виглядатимуть природно без зміни зовнішнього вигляду людини);
  • активність (людина може вести активний спосіб життя, не боячись, що лінзи відваляться або випадуть);
  • ефективність корекції (лінзи можуть повернути зір навіть у тих ситуаціях, коли класичні окуляри безсилі);
  • доступна вартість (ціна на деякі моделі лінз більш ніж доступна, якщо порівнювати з окулярами).

Залишається зробити вдалий вибір та отримати свої лінзи з доставкою за адресою.

Ідеальна співпраця з магазином MR.Lens

Гарантія якості та надійності лінз, що продаються – це магазин MR.Lens. В магазині завжди є найкращі рішення під будь-які завдання та вимоги клієнтів. Продукція сертифікована та постачається тільки відомими компаніями. Більшість лінз рекомендують відомі офтальмологи.

На сайті є велика кількість рішень для короткозорості, далекозорості та навіть астигматизму. Каталог пропозицій можна зручно розділити за спеціальними критеріями вибору, враховуючи рекомендації та вимоги лікарів.

Доставка лінз здійснюється в усіх регіонах України будь-яким обраним перевізником. Оплата доступна за фактом доставки або після замовлення на банківську картку. Попередньо менеджери уточнять актуальну інформацію, а також нададуть консультації клієнтам.

Контактні лінзи: які переваги використання

Докладніше про види м’яких лінз. М’які типи мають менший вплив на рогівку. Їх асортимент ширший. Виробники пропонують варіанти різної тривалості носіння, прозорі та тоновані, з фільтрами, що захищають очі від ультрафіолету. За відсутності спеціальних показань лікарі рекомендують використання м’яких лінз. Вони класифікуються на кілька типів за матеріалом виготовлення:

  • біосумісні;
  • гідрогелеві;
  • силіконові гідрогелеві.

Біосумісні лінзи відносяться до категорії дуже м’яких. Вони виробляються за інноваційними технологіями з використанням матеріалів, сумісних із тканинами людини. Їхнє носіння комфортне, ризик алергії мінімальний. Підвищена газопроникність забезпечує зволоження очей. Гідрогель застосовується для традиційних лінз. Оптику даного типу обирають люди, котрі давно коригують зір діоптріями. Гідрогелеві лінзи можна носити не більше 12 годин на добу. За ними потрібен особливий догляд. Вони гірше пропускають повітря. Це спричиняє сухість рогівки. Щоб позбавитися дискомфорту, потрібно використовувати спеціальні краплі.

Силіконові лінзи гідрогелеві відрізняються високою стійкістю до дегідратації. У їхньому асортименті зустрічаються моделі, носити які можна безперервно протягом 30 днів. Матеріал виготовлення таких діоптрій забезпечує природний приплив кисню до тканин. Це виключає дискомфорт та сухість.

Класифікують лінзи за призначенням. Мультифокальні типи рекомендуються при далекозорості (віковому погіршенні зору), торичні – при астигматизмі. На сайті mrlens.ua контактні лінзи різного типу можна купити для корекції короткозорості – одноденні, двотижневі, квартальні, місячні. Перші показані людям із чутливими очима. Їх не можна використовувати повторно. Інші типи відносяться до багаторазових, підбираються з урахуванням особливостей здоров’я та фінансових можливостей. Оптимальним варіантом є місячні лінзи, призначені для безперервного носіння.

 

- Advertisement -
- Advertisement -