10 найкращих пляжів у Флориді

- Advertisement -

Відомий як «Сонячний штат», Флорида є популярним місцем для відвідування; оскільки він межує як з Атлантичним океаном, так і з Мексиканською затокою, не дивно, що самий південно-східний штат США наділений безліччю приголомшливих пляжів.

Його великі міста, такі як Майамі , Форт-Лодердейл і Пенсакола, є домом для безлічі фантастичних ресторанів, готелів і нічних клубів, а їх ідилічне місце поруч із блискучими бірюзовими водами лише додає їх привабливості. На додаток до цього, Флорида також відома багатством парків розваг, серед яких Disney World, Universal Studios і Sea World є одними з найпопулярніших.

Окрім жвавих міст, неймовірні природні парки штату та прекрасні пляжі пропонують приголомшливий набір розваг на свіжому повітрі та водних видів спорту для відвідувачів.

З визначними пам’ятками світового класу, розташованими поруч із багатством пляжів світового класу, Флорида пропонує найкраще з обох світів; саме це робить його таким привабливим місцем відпочинку.

10. Державний парк Білла Беггса Кейп Флорида

Розташований прямо на південному краю Кі-Біскейн, Білл Беггс оточений прекрасним диким парком штату Кейп-Флорида. Таким чином, пляж у незайманому стані, оскільки він настільки незайманий.

Окрім того, щоб просто відпочити на його чудових пісках, є безліч прекрасних маленьких стежок, які перетинають острів для вивчення. Під час їзди на велосипеді чи піших прогулянках ви натрапите на вражаючі краєвиди та панорами, а деякі доріжки ведуть до приголомшливого краєвиду самого Майамі, що знаходиться далеко на відстані.

На одному кінці Білла Беггса ви навряд чи не помітите високий маяк на мисі Флориди, який дійсно виділяється серед околиць. З нього можна зробити чудові фотографії, коли він визирає над водою, що його оточує.

9. Пенсакола-Біч

Розташований на тонкому бар’єрному острові, розташованому недалеко від узбережжя материкової Флориди, місто Пенсакола-Біч є чудовим місцем відпочинку; у сім’ї є чим насолоджуватися. Ви можете провести вечірку в одному, спробувати свої сили в деяких водних видах спорту в іншому і насолодитися фантастичною вечерею з морепродуктів в іншому місці.

З його пляжів, Casino Beach, безсумнівно, є найпопулярнішим, оскільки він має найбільшу кількість зручностей, а також чудовий причал, по якому ви можете прогулятися, спостерігаючи за заходом сонця над Мексиканською затокою.

Якщо вам коли-небудь вистачить повалятися на піску і засмагати, то Форт Пікенс варто відвідати і є найпопулярнішою визначною пам’яткою міста після пляжів. Побудований ще в 1800-х роках, щоб захистити Пенсаколу від нападу, нині руйнується форт виглядає дуже вражаюче і є імпортною історичною пам’яткою.

8. Грейтон-Біч

Хоча в маленькому і сонному селі Грейтон-Біч, можливо, не так багато розваг і нічного життя, воно наділене одними з найнеймовірніших пляжів у Флориді.

Державний парк Грейтон-Біч охоплює величезну територію та містить одні з найкрасивіших пляжів, які ви коли-небудь бачили. Дослідження невеликих доріжок і стежок, що пробиваються серед дюн, є чудовим досвідом, а відвідувачі можуть взяти участь у безлічі заходів на свіжому повітрі.

Отже, варто відвідати Грейтон-Біч, щоб побачити захоплюючі краєвиди. Окрім блискучого підводного плавання та підводного плавання в його приємних водах, тут також розташований унікальний підводний музей мистецтва, куди відвідувачі можуть зануритися, щоб досліджувати.

7. Пляж Сент-Ендрюс

Популярний туристичний центр, Панама-Сіті-Біч є домом для безлічі пляжів, які на диво простягаються понад 30 кілометрів; Пляж Сент-Ендрюс, безсумнівно, найбільш вражаючий.

Оскільки він розташований у державному парку, пляж настільки ж незайманий, як і вони. Тонка смужка землі, на якій він спирається, межує з спокійними водами мальовничої затоки Сент-Ендрюс з одного боку та блискучими водами Мексиканської затоки з іншого.

Є безліч цікавих водних видів спорту, які можна спробувати, і кілька фантастичних місць для занурення серед штучних рифів, які лежать неподалік від берега. На додаток до цього, у місті є багато визначних пам’яток для всієї родини, таких як морський парк, парк розваг і екскурсійні круїзи вздовж узбережжя.

6. Пляж Сієста

З одним із найкращих білих порошкоподібних пісків у світі, пляж Сієста виглядає так, ніби його вирвали з каталогу подорожей. Не дивно, що він отримав низку міжнародних нагород за те, що він один з найкрасивіших пляжів світу.

Сліпучий яскравий кварцовий пляж дуже широкий і розлогий і межує з чудовими смарагдовими водами Мексиканської затоки. По всьому Сієста-Кі можна знайти безліч чудових ресторанів, барів і готелів.

Бар’єрний острів розташований недалеко від узбережжя скарбів Флориди і має безліч водних видів спорту, дозвілля та розваг для відвідувачів, а також кілька жвавих нічних клубів, коли сонце заходить над цим прекрасним пляжним раєм.

5. Пляж Боумена

Протягнувшись уздовж західного узбережжя острова Санібел, пляж Боумена є надзвичайно нерозвиненим у порівнянні з більшістю інших пляжів Флориди, що робить його ідеальним для тих, хто шукає тихого відпочинку.

Існує дуже незаймане відчуття про місце; отже, ви не знайдете готелю в поле зору. Головне, що тут потрібно зробити, це насолодитися неймовірними краєвидами та відвідати деякі з незайманих природних парків, які розташовані неподалік.

Острів Санібел та його чудові природні пам’ятки, які користуються популярністю серед сімей, спостерігачів за птахами та колекціонерів раковин, розташовані неподалік від Форт-Майєрса, якщо ви коли-небудь відчуєте потребу трохи насолодитися перевагами міського життя.

4. Пляж Кліруотер

Пляж Кліруотер-Біч, який варто відвідати, розташований на березі Мексиканської затоки і знаходиться на невеликій відстані від Тампи , якщо ви хочете поєднати свою подорож на пляжі з відвідуванням міста.

Один з найбільш вражаючих пляжів Флориди, якщо не нації, Clearwater Beach має чудові білі піски, на яких ви можете відпочити. Кожного вечора блискучі води, що межують з ним, купаються у чудовому заході сонця. Вирушайте до пірсу 60, щоб побачити найкращий вид на захід сонця.

Оскільки це дуже популярний пляжний курорт, тут є чим зайнятися, а морський акваріум Clearwater є однією з його головних визначних пам’яток. Дуже сімейне місце, тут є широкий вибір смачних ресторанів, магазинів і курортів для відвідувачів на вибір, а також багато водних видів спорту.

3. Форт-Лодердейл-Біч

Незважаючи на те, що його часто називають «Венецією Америки» через всі канали, які можна знайти в місті, головною принадою Форт-Лодердейла є його чудовий пляж, який нескінченно простягається вздовж узбережжя.

Багато в чому його дрібний білий пісок дуже схожий на його знаменитий сусід Маямі Саут-Біч. З прекрасним пляжем розташовано безліч готелів, ресторанів і барів. У цьому районі панує дуже невимушена атмосфера, а його «Стріп» має безліч нічних клубів і розваг для місцевих жителів і туристів.

Окрім простого відпочинку на теплих пісках пляжу Форт-Лодердейл, є також безліч чудових водних видів спорту, які можна спробувати, зокрема підводне плавання, водні лижі та підводне плавання.

2. Пляж Байя Хонда

Розташований прямо в самому центрі Флорида-Кіс, державний парк Бахія Хонда — чудове місце, щоб відправитися, якщо ви хочете зануритися в природу, а краєвиди просто вражають.

Його три чудові пляжі наділені яскраво-білим піском і кришталево чистою водою, які ідеально підходять для плавання або підводного плавання.

Це рай для спостерігачів за птахами, а дельфінів, морських черепах і променів час від часу можна помітити на березі моря. Однією з найбільш вражаючих визначних пам’яток – крім багатства природних насолод – є старий занедбаний залізничний міст, який виступає з одного кінця острова.

З одними з найкращих пляжів Флорида-Кіс, Баія Хонда варто відвідати. Ви навіть можете розташуватися в національному парку, якщо хочете прокинутися від вражаючого сходу сонця над Атлантикою або Мексиканською затокою.

1. Південний пляж

№ 1 з найкращих пляжів у Флориді

Майамі-Біч, одне з найпопулярніших міст для відвідування в Сполучених Штатах, є домом для безлічі казкових будівель в стилі ар-деко, бурхливої ​​сцени нічного життя і, звичайно, сліпучо-білого піску Саут-Біч.

Хоча багато людей думають, що це частина власне Майамі, Майамі-Біч розташований на бар’єрному острові, що на невеликій відстані від нього, а між ними лежить блискуча затока Біскейн. Таким чином, відвідувачі можуть спробувати безліч фантастичних водних видів спорту, а також безліч неймовірних готелів і ресторанів з краєвидами на воду.

Поряд з вражаючою архітектурою та блискучими нічними клубами, Саут-Біч також має процвітаючу культурну сцену; Після дня, проведеного на пляжі, відвідувачі завжди можуть відправитися до одного з його музеїв світового класу або дивовижних театрів.

Дуже модне і жваве місце, Південний пляж виглядає вражаюче з хвилястими пальмами та високими поверхами, які межують з ним. Його привабливі піски по праву вважаються одним з найкращих пляжів країни.

 

- Advertisement -
- Advertisement -