Фітнес по групі крові

- Advertisement -

Фахівці Американського інституту фізкультури та спорту оприлюднили результати дослідження, згідно з яким радять підбирати вид спорту, який відповідає групі крові.

Так, наприклад, люди з першою групою апріорі мають займатися спортом. Фізичні навантаження їм потрібні, як повітря. Інакше вони повніють та страждають від депресій. Фахівці рекомендують власникам першої групи крові займатися силовими вправами, а також видами спорту, пов’язаними з викидом великих порцій адреналіну. Такими можна назвати заняття на скеледромі, лижні види спорту, їзду велосипедом та роликових ковзанах. Оптимальний варіант – чергувати спокійні види спорту на зразок пілатесу з активними заняттями.

Люди, які мають другу групу крові,можуть вибрати собі волейбол, баскетбол та інші командні гри, оскільки їм властивий командний дух. Але їм не можна забувати про обережність, тому що вони схильні до хвороб серця. Власники другої групи крові повинні також звернути увагу на плавання, спортивну ходьбу, пілатес, стрейчінг, йогу.

Людям із третьою групою крові нудно при виконанні монотонних вправ. Тому їм фахівці Американського інституту фізкультури та спорту рекомендують поєднувати різноманітні види фізичної активності, наприклад, йогу, відвідування іподрому та заняття на біговій доріжці. Командні ігри зовсім не до душі таким людям, оскільки вони – індивідуали. Зате вони у захваті від занять, у яких потрібно виявити швидкісні показники, гостроту розуму та гарну реакцію.

Власники рідкісної, четвертої групи крові,все життя повинні дбати про зміцнення імунітету, а звідси займатися тими видами спорту, які допомагають зміцнити все тіло. Аеробіка, шейпінг, плавання підійдуть їм дуже до речі. Оскільки люди з четвертою групою крові люблять підвищену увагу та мають акторські задатки, їм чудово підійдуть заняття танцями.

- Advertisement -
- Advertisement -