Худнемо на макаронах

- Advertisement -

Думаєш, від макаронів гладшають? Це міф!

Якби це було правдою, всі італійці були б жахливими “пончиками”. Однак найстрункіші дівчата та найгарячіші мачо живуть саме в макаронному Середземномор’ї.

Суть

Наші співвітчизники гладшають не від макаронів, а від макаронів по-флотськи. Або від локшини із котлетами. Або від ріжків, підсмажених на салі. Загалом, для нас макарони – джерело холестерину. А для італійців – джерело клітковини, яка дозволяє надовго зберегти почуття ситості та нормалізує роботу кишечника. Крім того, в макаронах містяться специфічні амінокислоти, що впливають на настрій, що позбавляють депресії та регулюють апетит. Тобі просто не захочеться переїдати!

Схема

Обов’язковою базою італійської дієти поряд з макаронами є овочі, фрукти, крупи, оливкова олія, риба та морепродукти. Від м’яса та хлібобулочних виробів можна взагалі відмовитись. Доведеться пожертвувати цукром (у всіх видах) та продуктами з додаванням консервантів (теж у всіх видах – включаючи магазинні соуси, ковбаси, солоності та копченості). Базову їжу можеш вживати у будь-якій кількості та у будь-яких поєднаннях. І, до речі, сухе червоне вино (1 келих на день) не входить до списку заборон.

Ефективність

• Протягом 1-2 місяців повинен нормалізуватись обмін речовин. В результаті покращиться стан шкіри, відрегулюється травлення та почнуть йти зайві кілограми.

• Оскільки дієта не передбачає суворих кількісних обмежень, вона легко переноситься. Тобто на ній можна сидіти довічно. І скинуті кілограми ніколи не повернуться.

• Первинна втрата ваги залежить від вихідних даних. У середньому – 1,5 кг на місяць.

• Якщо ти постійно дотримуєшся цієї дієти, ризик серцево-судинних та ракових захворювань знижується вдвічі. Крім того, зміцнюється імунна система та зменшується ймовірність інфекційних та запальних захворювань.

Підводні камені

Якщо ти розраховуєш на швидкий результат і не налаштована переходити на здоровий спосіб життя, то ця схема не для тебе.

Борошняні секрети

Щоб худнути на макаронах, їх треба правильно варити по-італійському.

1. Дуже важлива пропорція співвідношення води та макаронів – 1л на кожні 100г.

2. Воду посолили до того, як опустити до неї макарони.

3. Тримайте спагетті в киплячій воді не більше 5 хвилин. Це лише здається, що вони сирі.

Насправді за такого способу обробки складні вуглеводи меншою мірою всмоктуються, але переважно стимулюють роботу кишечника. Ти будеш швидше наїдатися і нізащо не погладшаєш!

- Advertisement -
- Advertisement -