Сумісний приємний і корисний – спорт у воді

- Advertisement -

Настала весна і літо не за горами, а отже, є чудова можливість зробити свою фігуру досконалішою.

Відмінним помічником у цій справі стане аквааеробіка, для занять якої ви можете вибрати будь-яке водоймище, що вам сподобалося.

Давно відомо, що вода оздоровлює організм людини. Заняття аквааеробікою, тобто у воді, приносять набагато більшу користь та задоволення, ніж на суші. Крім користі фізичних навантажень на тіло, на організм позитивно впливає саме водне середовище. Вона не тільки полегшує фізичні вправи, але посилює їх ефект.

Нижче наведено кілька вправ, які допоможуть вам зміцнити м’язи та позбутися позбавленої ваги.

Вправа 1. Ця вправа зміцнить м’язи плечового пояса та преса. Встаньте обличчям до пристані або борту басейну, на відстані півтора-два метри від нього. Вода має діставати вам до грудей.

Підійдіть до опори, покладіть на неї кисті, якомога вище вистрибніть з води і повністю випряміть руки. Після цього знову опустіться вниз і поверніться спиною вперед на вихідну позицію. Вправу необхідно повторити десять разів.

Вправа 2. Для виконання цієї вправи вам необхідно знаходитись на достатній глибині. Утримуючись на плаву і зберігаючи рівновагу, зігніть ноги в колінах і швидко рухайте ними в протилежних напрямках уперед-назад.

Повторюйте вправу протягом хвилини, після чого влаштуйте собі відпочинок на 30 секунд і повторіть вправу ще два рази. Ця вправа зміцнює м’язи рук, ніг та преса.

Вправа 3. Для м’язів ніг, преса та плечей, корисно виконувати таку вправу. Зайдіть по шию у воду, руки випряміть і покладіть на гумове коло або шматок пінопласту. Небагато нахиліть корпус вперед і виконуйте протягом хвилини махи зігнутими ногами вперед. Після закінчення хвилини відпочиньте 30 секунд і повторіть вправу ще двічі.

Вправа 4. Ця вправа чудово підходить для зміцнення м’язів грудей, плечей, ніг, преса та рук. Для виконання цієї вправи вам потрібно стати на нижню сходинку драбинки басейну, а руками спертися на верхню так, щоб долоні при цьому були під плечима.

Не опускаючи таза, корпус необхідно розвернути праворуч, одночасно з води підняв праву руку та праву ногу. Після цього, поверніться у вихідне положення і повторіть те саме в інший бік. Виконайте по вісім поворотів у кожну сторону.

Вправа 5. Ця вправа добре підходить для зміцнення м’язів грудей, рук, ніг, преса та спини. Сядьте на невелике гумове коло або шматок пінопласту, руки повинні бути поруч із тулубом, ноги не торкаються дна. Згинаючи ноги і обертаючи руками, вам необхідно просуватися на своїй опорі по басейну протягом 1 хвилини. Після цього дозвольте собі відпочити 30 секунд і повторіть вправу ще двічі.

Вправа 6. Для м’язів сідниць, ніг та преса підходить така вправа. Вам потрібно зайти у воду по плечі, втопити шматок пінопласту і стати на нього ногами, наставивши їх на ширину плечей.

Утримуючи рівновагу за допомогою рухів рук, підтягніть зігнуті в колінах ноги до грудей, а потім різко поверніться у вихідне положення, давлячи на пінопласт ногами. Вправу необхідно повторити вісім разів.

Вправа 7. Встаньте обличчям до борту басейну на відстані двох метрів від нього на невеликій глибині. Після цього підбігте до бортика і, зберігаючи рівновагу за допомогою рук, підніміть ноги з води вгору, торкнувшись стіни пальцями ніг.

Опустіть ноги вниз і поверніться на вихідну позицію. Вправу необхідно повторити дванадцять разів. Ця вправа допоможе зміцнити м’язи спини, плечей та преса.

Вправа 8. Для зміцнення сідниць, преса та ніг, робіть також таку вправу.

Необхідно зайти по шию у воду, руки, трохи зігнуті в ліктях, потрібно тримати вздовж тулуба, кисті мають бути стиснуті в кулак. Ліву ногу слід зігнути, а на правій пострибати з боку на бік дванадцять разів. Після цього, проробіть те саме на іншій нозі. Зробіть три підходи на кожну ногу.

Вправи, про які йдеться, при регулярному їх виконанні допоможуть вам схуднути на один розмір всього за два тижні занять. Крім того, тренування у воді набагато ефективніше, ніж на суші, тому що через опір води їх виконувати у 12 разів важче.

- Advertisement -
- Advertisement -