10 правил будь-якої дієти, які допоможуть вам схуднути

- Advertisement -

Усі хочуть схуднути та схуднути якнайшвидше.

Однак це не так легко, як здавалося б на перший погляд. Будь-яке дуже швидке схуднення в кінцевому результаті призводить не тільки до збоїв у роботі організму в цілому, але і до стрімкого зростання ваги через деякий час.

Якщо ви бажаєте схуднути та схуднути «якісно», щоб зайві кілограми потім не повернулися до вас знову, пропонуємо скористатися наступними порадами.

Основний принцип – це додати 5 продуктів різної групи до вашого щоденного раціону, замінивши інші 5 (які ви за звичкою вживаєте щодня). Зовсім не обов’язково робити це різко і відразу вводити в щоденний раціон п’ять нових продуктів, тим самим замінюючи 5 вже звичних для вас продуктів. Ви можете робити це поступово, відмовляючись спочатку від одного, заміщаючи на новий продукт і т.д.

Отже, які продукти вам необхідно ввести у ваш раціон харчування?

Продукти, багаті на клітковину. У ваш щоденний раціон необхідно додати продукти, які багаті на клітковину (овочі, фрукти, бобові).

RAW овочі.Сирі овочі бажано вживати щодня і не тільки з тієї причини, що вони багаті на вітаміни, рослинні та мінеральні речовини, але й через те, що містять ферменти. З цієї причини сирі свіжі овочі, свіжі овочеві соки дуже доречні.

Горіхи. Щоденна доза – 1/4 склянки. Фісташки, мигдаль (у сирому вигляді), кешью, бразильський горіх, арахіс, волоський горіх, фундук – всі багаті на корисні жири, білком, практично всі містять залізо. Не рекомендується, проте змішувати свіжі овочі з горіхами.

Їжа, багата на білок. Готуйте страви з риби (смаженої, вареної, у фритюрі) щонайменше 2 рази на тиждень.

Ягоди. Ягоди – криниця вітамінів, що тут і говорити.

Від чого слід поступово відмовитись?

Паста, блюда з макаронів.

Каш у пакетиках, швидкого приготування. Завжди уважно читайте склад, якщо в них виявиться більше 5 г цукру, відмовляйтеся від таких каш.

Газовані напої. Вони нічого корисного.

Солодощів (тістечок, печива, крекерів, десертів). Це саме те, що додає нам зайві кілограми. Якщо дуже хочеться солодкого, тримайте під рукою краще плитку гіркого шоколаду.

Хліба (бажано обмежитися 2 шматочками чорного хліба грубого помелу на день).

- Advertisement -
- Advertisement -