Найпопулярніші чоловічі зачіски на 2023 рік

- Advertisement -

Завжди потрібно враховувати свої родзинки у зовнішності, свої уподобання у стрижці. Але не варто забувати про новинки, про останні писки моди та про популярність. У цій статті, майстри барбершопу ЦирульниК розкажуть про чоловчі стрижки як будуть найпопулярнішими у 2023 році.

Нам вже звично спостерігати, як наші кумири стежать за останніми модними новинками, стрижками і зачісками. Хтось воліє наслідувати своїх улюбленців, а хтось просто спостерігає.

Буває й так, що багатьом уже з роками приживається одна й та сама зачіска чи стрижка, вважаючи, що вона завжди підходить вам. Тільки… чи це правда? До популярних і найтрендовіших стрижок відносять:

  1. Стрижка під каре.
  2. Стрижка Боб.
  3. Стрижка Пікси.
  4. Стрижка Buzz Cut.
  5. Фарбування чоловічого волосся.

чоловічі стрижки

Останні покази чітко розставили всі крапки над І, давши поняття, що в моду знову повернувся боб, рівні та прямі зрізи та чоловіче фарбування. Ці тренди неодноразово отримували славу і вдячність багатьох людей.

Стрижка Боб

Чоловічий біб знову увійшов у моду, тільки з прямою чубчиком. Не плутайте боб із прямою чубчиком із бобом із симетричним варіантом, тому що вони зовсім різні. З прямою чубчиком на голові залишається необхідна об’єднана густота волосся, що буде легко підстригатися.

Якщо у вас обличчя овальної форми, то вам підійдуть як боб із прямою чубчиком, так і боб із симетричною чубчиком. Дивитися буде стильно, красиво і круто! У випадку, якщо квадратна форма або кругла форма – краще зупинити свій вибір на стрижці з класичним варіантом. Де буде об’ємна верхівка з асиметричною чубчиком, яка зачісується на чоло.

Стрижка під каре

Якщо ви зустрінете чоловіка зі стрижкою під каре – повірте, це просто бомба сповільненої дії. Каре завжди залишає після епатажний, яскравий, стильний, вишуканий післясмак. Тільки найсміливіші чоловіки наважуються зробити себе каре. Багато стилістів рекомендують каре тим, хто воліє загострити увагу на своїй формі вилиць.

Одним із найкрасивіших голлівудських акторів із дивовижним каре став актор Джонні Депп. Його каре виглядає таким чином: волосся спадає до середньої частини обличчя з плавним переходом в затишок. Такий тип каре підкреслить недбалість, творчу межу та розслабленість.

Фарбування чоловічого волосся

Фарбування або знебарвлення волосся є відмінним варіантом для тих, хто постійно прагне справедливості, хто намагається боротися. Комусь здасться, що цей варіант найкраще підійде для молоді, але ви помиляєтесь, якщо так думатиме. Неважливо, скільки вам років, важливо те, що ви хочете яскравих змін!

Один із яскравих прикладів став відомий футболіст Девід Бекхем. Він знебарвив своє волосся, тим самим дав можливість відчути себе молодше. Варто зазначити, що 2023 рік стане яскравим, барвистим та епатажним у стилі моди, краси та у сфері барберів, без винятку.

До фарбування волосся також відноситься мелірування, що подобається багатьом чоловікам. Більшість перукарів та барберів люблять працювати з таким варіантом, оскільки це легко та стильно.

Стрижа Buzz cut

Стрижка Buzz cut є стрижкою під машинку. Такий варіант буде завжди популярний у будь-який сезон року. Щоправда, є один із негативних недоліків – для такої стрижки найкраще мати правильну форму черепа зі здоровим виглядом шкіри. У випадку, якщо у вас є родинки на голові, або ви не є шанувальником головних уборів – використовуйте сонцезахисний крем перед виходом на вулицю. У зимовий період намагайтеся тримати голову у теплі.

Стрижка Пікси

Варіант стрижки Пікс багато років вважався стрижкою для жінок. За довжиною та формою ця стрижка найбільше нагадує класичний варіант за типом цезаря. Виглядає недбало, але пасма надають витонченості, що не дуже пасувало чоловікам. Стрижка Піксі надає свіжості обличчю, тому вона відкрилася цього року під другим кутом. І багато чоловіків приймають її і воліють її собі, не боячись жіночнішими.

У цій статті були перераховані найпопулярніші чоловічі стрижки на 2023 рік заверсією барбершопу ЦирульниК. Якщо ви займаєтеся змінами у зовнішності, або довго виношуете цю думку – не зволікайте. Зверніться до найкращих барберів, які допоможуть вам впоратися з цим завданням, отримавши чудовий результат!

- Advertisement -
- Advertisement -