Як взяти мікропозику та не потрапити до боргової ями

- Advertisement -

Мікропозика – це один із найпростіших і популярних способів швидко отримати необхідну фінансову допомогу. Тому вона багатьох приваблює, але ж декого лякає своєю простотою. Переконання, що це пастка, в яку легко попасти, а потім складно вибратися, змушує деяких потенційних позичальників відмовлятися від вигідних умов та можливостей миттєво отримати гроші у борг. Переконатися у надійності такого способу фінансової підтримки нескладно, якщо розібратися в його особливостях.

Оформлення мікропозики за допомогою сервіса «Мікрокредити»

Порядок оформлення мікропозики

Перша та найголовніша умова отримання безпечної мікропозики у Києві та Київській області – співпраця з надійними МФО. Їх повний перелік представлений за посиланням https://microcredits.com.ua/mikrokredity-v-kieve на сайті зручного сервісу «Мікрокредити». Користувачі можуть не тільки швидко ознайомитися з актуальними пропозиціями від надійних МФО, але й отримати додаткову корисну інформацію про порядок виплат, кредитні канікули та ін.

Отримати мікропозику досить просто, для цього потрібно:

  • зайти на сайт МФО;
  • оформити заявку;
  • перевірити рахунок на вказаної при оформленні картці.

Така система співробітництва приваблює можливістю оформляти фінансову допомогу онлайн, обирати строки погашення боргу та відсутністю необхідності збирати пакет документів як для споживчого кредиту. Також не доведеться чекати рішення від фінансової організації протягом кількох годин чи днів.

Надійні МФО на сайті «Мікрокредити»

Як правильно виплачувати мікропозику

Доступність мікропозик може привести до того, що один користувач оформить оформить договори з кількома МФО. В ідеалі необхідно завжди розраховувати на свої можливості, адже на відміну від споживчих кредитів, при видачі яких банківські співробітники орієнтуються на дохід позичальника, при оформленні мікропозики така інформація не враховується (їх може отримувати навіть безробітний).

Тому іноді виникає спокуса отримувати позикові гроші знову і знову, а в деяких ситуаціях виявляється об’єктивна відсутність можливості повернути позику. Не варто забувати, що відмінна особливість мікропозик – високий процент. Несвоєчасне повернення грошей призводить до великих штрафів.

Але правильний вихід є завжди. Якщо за будь-яких причин не вдається своєчасно погасити борг (звільнення з роботи, великі фінансові витрати на лікування тощо), не варто опускати руки та відмовлятися від будь-яких дій. Коли вихідна сума зростає, погасити її з часом стає все складніше. Не варто доводити ситуацію до критичного стану. Необхідно звернутися до кредитора та спільно вибрати оптимальний вихід із ситуації. Таким може стати пролонгація, реструктуризація, рефінансування та інші передбачені законом методи.

- Advertisement -
- Advertisement -