Чоловічі труси великих розмірів: розбираємося на розмірах

- Advertisement -

Сьогодні немає єдиної розмірної сітки, отже підбирати речі онлайн доводиться особливо обережно. І спідня білизна зовсім не є винятком, адже в різних країнах позначення розмірів відрізнятимуться. А там, де вони візуально збігаються, відрізняється вже їхній зміст. Якщо вам необхідно купити чоловічі труси великих розмірів в Україні, зверніть увагу на каталог компанії «Індена»: https://indena.com.ua/ua/g20617534-muzhskie-trusy. А ми розповімо, які розмірні сітки зустрічаються найчастіше. Також ви дізнаєтеся, як чоловічі труси великих розмірів купити правильно і не викинути гроші впусту.

Вітчизняна, європейська, китайська розмірна сітка

В Україні найчастіше можна зустріти чоловічі труси звичайних та великих розмірів, виготовлені відповідно до міжнародного стандарту (S-XL), вітчизняної (що дісталася у спадок), європейської (вона ж німецька) та китайської розмірної сітки. Вітчизняний та європейський варіанти вказуються в арабських цифрах, а міжнародний та китайський – у латинських літерах. Однак і в першому, й у другому випадках, цифри та літери в порівнюваних розмірних сітках означають різні розміри. Скажімо так, міжнародний 2 XL йде на обхват стегон в 116 см, а китайський всього на 84 – 94 см. Можна припустити, що різниця між міжнародними та китайськими розмірами може становити до 20 см в обхваті (стегон, якщо говорити про спідню білизну).

Співвідношення різних розмірних таблиць

Міжнародна Європейська Вітчизняна
XXS 32 40
XS 34 42
S 36 44
M 38 46
L 40 48
XL 42 50
XXL 44 52
XXXL 46 54

Перш ніж зрадіти побаченому позначенню й купити чоловічі труси імовірно великих розмірів, переконайтеся, що ви всі зрозуміли правильно й перед вами саме та розмірна сітка, яка потрібна.

Як чоловічі труси великих розмірів купити правильно

Як ми вже говорили вище, щоб купити чоловічі труси великих розмірів в Україні, слід звернути увагу на походження розмірної сітки. Німецька спідня білизна 46 або 48 розмірів – це дійсно підхожі труси для великих чоловіків. А ось китайський XXL може стати розчаруванням, якщо, звичайно, товар від початку не був виготовлений для європейського ринку. У такому разі він відповідатиме міжнародним стандартам, як, наприклад, продукція з інтернет-магазину INDENA.

Також, вибираючи чоловічі труси онлайн, звертайте увагу на матеріал виготовлення. Якщо тканина еластична, ризик «пролетіти» з розміром буде меншим.

- Advertisement -
- Advertisement -