Репетитор з англійської: важливий помічник у вивченні мови

- Advertisement -

Репетитор з англійської: Асоціація репетиторів України допоможе з пошуком репетитора на сайті repetitor.org.ua

Володіння англійською мовою — одна з найважливіших навичок в наш час. Низька успішність, підготовка до іспитів і майбутніх подорожей, а також міграція в інші країни – це лише мала дещиця того, з чим допомагає впоратися приватний викладач з англійської мови. Тим не менш, дуже часто у батьків, чи у самих учнів виникають сумніви щодо раціональності найму таких професіоналів. Багато вважають, що це даремна трата коштів і що репетитор не потрібний. У цій статті поговоримо про переваги індивідуальних занять з репетитором. А також, про те, як знайти репетитора з англійської.

Пошук відповідного репетитора з англійської для дитини може зіграти вирішальну роль у поліпшенні її результатів в навчанні.  Repetitor.org.ua має величезну базу досвідчених викладачів, що пропонують послуги як вивчення англійської з нуля, так і підтягування рівня знань мови. Знайти репетитора у вашому районі і місті дуже просто – на сайті repetitor.org.ua треба вибрати потрібний предмет і ваше місто. Тут допоможуть в пошуку, репетитор англійської буде підібраний з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. Асоціація репетиторів України дає вам можливість знайти справді висококласного викладача англійської з великим досвідом роботи.

Репетитор з англійської, знайти на сайті repetitor.org.ua.
Репетитор з англійської, знайти на сайті repetitor.org.ua.

На сайті repetitor.org.ua можна ознайомитися з анкетами більш ніж 4 тисяч професійних репетиторів з усіх міст України. При заняттях з репетитором складається індивідуальна програма, виходячи з того рівня знань, який визначає викладач. Студент може вибрати програму і час для занять, які йому підходять найбільше. Ця форма сподобається студентам і учням, у яких є проблеми з концентрацією, які повільно засвоюють навчальний матеріал, мають щільний графік або змушені в короткі терміни вивчити/підтягнути мову.

Репетитор з англійської: важливий помічник у вивченні мови

У будь-якому випадку, заняття з репетитором набагато краще, ніж групові. Тому на спеціалізованому сайті repetitor.org.ua можна без проблем вибрати репетитора з іноземної мови, про кожного окремого вчителя прочитати більше подробиць і деталей, і так далі. Додатково можливо передзвонити, і дізнатися подробиці про те, яка ціна такого навчання, коли можна домовитися і взагалі про будь-яких інших нюансах.

На сайті repetitor.org.ua допоможуть в пошуку, тут вчитель англійської мови онлайн буде підібраний з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. Тепер всі батьки прагнуть дати своїй дитині правильну освіту. У цьому разі краще, ніж індивідуальні заняття з репетитором не придумати.

Плюси індивідуального навчання з репетитором

Всі увагу і весь час вчителі повністю спрямована на одного учня. Це дозволяє за короткий проміжок часу обговорити багато важливих питань і пройти великий обсяг роботи. Серед ключових переваг варто відзначити:

 • точність у відстеженні динаміки навчання студента;
 • можна швидко встановити рівень знань учня;
 • комфортність навчання;
 • за годину можна пройти в 3-5 разів більше, ніж при колективному навчанні;
Репетитор: важливий помічник у навчанні

Репетитор – це професіонал, який надає додатковий освітній супровід та допомога студентам в навчанні. Роль репетитора полягає в тому, щоб допомогти студентам покращити свої знання, розібратися в складних темах і досягти кращих результатів у навчанні. Переваги роботи з репетитором:

 • Індивідуальний підхід: Репетитор адаптує свій підхід і методики навчання під конкретного студента, враховуючи його рівень знань, потреби та особливості навчання;
 • Заповнення прогалин у знаннях: Репетитор допомагає студенту закрити прогалини в навчальному матеріалі, роз’яснює складні теми і допомагає опанувати ключові концепції;
 • Додаткова практика: Репетитор пропонує додаткові вправи та завдання для тренування навичок, що допомагає студентові закріпити матеріал і покращити свої вміння.
Хороший репетитор забезпечить багато переваг у вивченні англійської мови:
 • Професійний підхід

Викладач – це людина з освітою, який не просто знає свій предмет, але також вміє пояснити і піднести його студенту. Грамотний викладач вміє знайти індивідуальний підхід до кожного. Він не буде квапити учня з зазубрюванням матеріалу, а дасть йому час на повне засвоєння матеріалу і його якісне усвідомлення.

 • Готовий план занять

Коли учні приймають рішення про самостійне вивчення мови, вони не завжди розуміють, за що треба братися в першу чергу, які вправи допоможуть краще запам’ятати правила або як часто необхідно приділяти предмету час. Репетитор бере всі ці моменти під свій контроль. У нього завжди на руках буде велика кількість матеріалів, з допомогою яких буде грамотно вибудували план занять під потреби учня.

 • Велика мотивація

Нерідко студенти на самостійному навчанні стикаються з проблемою частого перенесення власних уроків в силу лінощів, відсутності часу або мотивації. Якщо вас курирує викладач, вам вже буде нікуди діватися – ви будете нести відповідальність перед ним, будете набагато охочіше займатися і робити домашку.

 • Практика розмовної мови

Ну, тут навіть і пояснювати не потрібно. Займаюся автономно, ви спрямовуєте свої сили в основному на письмовий англійський. А його часом буває мало для якісної здачі іспитів або подорожей. Заняття з викладачем допомагають закрити всі сфери застосування мови в реальному житті.

 • Допомога у здачі іспитів і тестів

Ох вже ці страшні і жахливі іспити! Але насправді все тільки виглядає так погано, до них досить реально підготуватися і здати на вищий бал, як самостійно, так і з репетитором. Однак, викладач зможе вам не тільки надати всі необхідні матеріали для підготовки, але і розповісти про підводні камені і оцінювання результатів комісією, що значно спростить вам життя.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що все у ваших силах. Будь-яке починання підвладне кожному. Вибір полягає лише в зручності і впевненості в якості одержуваних знань.

 

- Advertisement -
- Advertisement -