Професійна чистка обличчя: як це працює і кому підходить

- Advertisement -

Чистка обличчя: косметичні послуги в медичному центрі Beautycom у Вінниці

Чистка обличчя це найпоширеніша косметологічна процедура, яку вже пробували і роблять далі більшість сучасних жінок різного віку. Чистка обличчя є необхідною процедурою для всіх, хто хоче мати здорову і красиву шкіру. Медичний центр Beautycom надає послуги естетичної косметології, чистка обличчя вінниця тут проводиться досвідченими фахівцями. Тут надається максимальний спектр послуг, який задовільнить кожного, хто піклується про свій зовнішній вигляд. В медичному центрі Beautycom фахівці підібрали найкращі технології у галузі косметології, чистка обличчя проводиться по сучасним протоколам.

Більше про чистку обличчя у Вінниці можна довідатися на сайті beautycom.clinic, тут пропонується багатий вибір послуг по догляду за обличчям та тілом. Проте багато людей не знають, що професійна чистка обличчя є найбільш ефективним способом боротьби з проблемами шкіри. У цій статті ми розглянемо, як працює професійна чистка обличчя і кому вона підходить.

Професійна чистка обличчя: як це працює і кому підходить

Чистка обличчя у Вінниці на сайті beautycom.clinic.
Чистка обличчя у Вінниці на сайті beautycom.clinic.

Що таке професійна чистка обличчя? Це процедура, яку проводять у спеціальних салонах краси або косметологічних клініках. У ході процедури косметолог використовує різні інструменти і продукти для видалення чорних крапок, комедонів, міліумів та інших забруднень з поверхні шкіри.

Також про чистку існує величезна кількість чуток і міфів: хтось стверджує, що якщо один раз сходити на чистку, потім доведеться постійно ходити; хтось говорить, що чистка буде тільки збільшувати жирність шкіри і т. д. Щоб дізнатися, як це все насправді, давайте докладніше розберемося в цьому питанні.

Наша шкіра постійно виробляє шкірне сало. Воно допомагає запобігти зниження вологості епідермісу, захищає шкіру від проникнення грибків і бактерій, відіграє захисну роль.

Ми живемо в умовах мегаполісу – стреси, неякісні продукти харчування, декоративна косметика, забруднюючі речовини з повітря – це все впливає на стан нашої шкіри. Шкірне сало накопичується, змішується з різними речовинами, які потрапляють всередину пір і окислюється. Як наслідок ми маємо забиті пори, чорні крапки, порушення нормального функціонування шкіри і різні висипання.

Чистка обличчя допомагає звільнити пори і дає можливість нашій шкірі нормально функціонувати. Види процедур:

 • комплексна чистка обличчя – містить всі етапи представлених нижче чисток;
 • атравматична чистка обличчя – проводиться з мінімальним механічним впливом на шкіру, підходить для дуже чутливої шкіри;
 • механічна (ручна) чистка обличчя – вона підходить за показаннями при наявності певних проблем зі шкірою;
 • ультразвукова чистка обличчя – проводиться з використанням апарату для ультразвукового пілінгу.

Як проходить комплексна чистка обличчя

Комплексна чистка обличчя є повноцінною процедурою і триває більше 1,5 годин. Вона складається з наступних етапів:

 • Очищення шкіри за допомогою спеціального засобу від слідів декоративної косметики і речовин, що надійшли з атмосфери.
 • Для того, щоб підготувати шкіру до впливу поверхневого пілінгу, використовується підготовка з допомогою спеціального лосьйону.
 • Поверхневий пілінг з альфа-бета кислотами – вирівнює рельєф шкіри, оновлює поверхневий роговий шар, готує шкіру до подальших етапів чищення.
 • Розігріваючий лосьйон – відкриває пори шкіри.
 • Розм’якшуючий лосьйон – розм’якшує комедони і посилює ефект від чищення.
 • Ультразвукова чистка обличчя – сприяє видаленню зайвих відмерлих клітин шкіри, видаляє надлишки шкірного сала і різні поверхневі забруднення. Виконується з допомогою устаткування для ультразвукового пілінгу.
 • Механічна чистка обличчя – видалення запальних елементів або глибоких закритих комедонів. Виконується з допомогою рук, петлі або ложки Уно.
 • Поліруючий крем-пілінг, додатково полірує шкіру, сприяє її заспокоєння і відновлення.
 • Фініш крем з сонцезахисним фактором. Він буде захищати шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

Майже всі етапи чищення особи абсолютно комфортно переносяться. Але є етап, де доведеться трохи потерпіти. До нього відноситься етап механічної чистки. Є області обличчя, які характерні більшою чутливістю, наприклад, ніс. Але в будь-якому випадку лікар-косметолог враховує ваш больовий поріг і буде зупинятися, коли ви попросите про це.

Як часто необхідно робити чищення? Як правило, власникам жирного та комбінованого типу шкіри доводиться робити чистку частіше 1 разу в 1,5-2 місяці, ніж власникам нормального типу шкіри – 1 раз в 2-3 місяці. А власникам сухого типу шкіри можна робити лише в міру необхідності.

Пам’ятайте, зробити її один раз краще, ніж не робити її ніколи. Звичайно, дивлячись на себе в дзеркало, ви самі розумієте, коли прийшла пора робити чистку. Але було помічено, що з кожною наступною процедурою ефекту вистачає на довше.

Професійна чистка обличчя може проводитися різними способами залежно від стану шкіри і бажаного результату. Зазвичай процедура починається з очищення шкіри від макіяжу і забруднень за допомогою спеціальних засобів. Потім косметолог використовує інструменти для видалення чорних крапок, комедонів і інших забруднень.

 

- Advertisement -
- Advertisement -