Розпашні двері

- Advertisement -

Розпашні міжкімнатні двері є найпопулярнішими з усіх, і це не дарма. Їх встановлення не вимагає спеціальних робіт з кладки, і вони також доступні в багатьох кольорах і матеріалах. Чому б не вибрати їх і не ускладнити собі життя іншими видами? Насправді у такого типу дверей є плюси і мінуси. Розпашні двері універсальні і прості в збірці, що, безумовно, робить їх дуже привабливими. Шкода, що у них є проблема: після відкриття вони займають місце. Якщо у вас будинок середнього розміру, це не проблема.

З іншого боку, якщо ви живете в маленькій квартирі, навіть ті кілька сантиметрів, які займають двері, стають дорогоцінними. Розпашні двері, які колись були винятковими для офісів, вирішили проблему простору. Це не типові білі міжкімнатні двері, тому вони вимагають трохи більше роботи. Тим не менш, вони можуть стати компромісом між бажанням мати орні двері та потребою у просторі. Це двері з поворотним відкриванням. У поворотних дверях половина полотна виступає в одну кімнату, а половина в іншу, зменшуючи обтяження. Коли ви їх зачиняєте, спеціальна фурнітура переміщує двері, поки вони не вирівняються з косяком. Для установки потрібна алюмінієва рейка, закріплена нагорі, яка підходить для будь-якого типу панелі.

Розпашні двері

Двері врівень зі стіною

Останніми роками стався бум на двері, розташовані врівень зі стіною, тобто ті, які ніби зливаються зі стіною. Насправді двері такого типу не мають ні рами, ні архітрава, а двері врівень зі стіною. Коли ви їх закриваєте, нічого не стирчить зі стіни і не повертається в неї. У деяких випадках навіть профіль дверей зовсім непомітний. Так само, як і у випадку з традиційними моделями, ви можете вибрати між: дверима-кишеньками, полотно яких заходить у стіну; двері на петлях, з ручкою або без. В обох випадках двері зливаються зі стіною і стають «невидимими».

З цієї причини двері, що встановлюються врівень зі стіною, особливо підходять для під’їзду, шаф і всіх тих дверей, які ви не хочете демонструвати. Однак ніщо не заважає використовувати їх і для звичайних кімнат. Двері прихованого монтажу замовити можна в нашому магазині зо доступною ціною. Оскільки вони зливаються зі стіною, двері врівень підходять для мінімальних меблів і невеликих кімнат. Стіни здаються ширшими, і, як наслідок, кімнати також здаються більшими. Оскільки вони знаходяться на одному рівні зі стіною, їх можна розфарбувати і прикрасити трафаретами або фарбами. Магазин https://triodveri.ua/  допоможе знайти вам якісні двері, які прикрасять будинок. У нас є широкий асортимент товарів.

- Advertisement -
- Advertisement -