Діагностика алкоголізму

- Advertisement -

 

Зловживання алкоголем може зашкодити стосункам людини, призвести до звільнення з роботи, юридичних проблем, таких як водіння в нетверезому стані. Людина, яка вживає алкоголь, продовжує пити, навіть якщо він знає, що така ситуація шкодить йому та його стосункам.

Якщо зловживання алкоголем продовжується, це призводить до алкогольної залежності. Алкогольну залежність також називають алкоголізмом. При алкогольній залежності людина фізично і психічно залежить від алкоголю. Має сильну потребу і бажання пити. Лікування алкоголізму вам допоможе. Якщо людина стикається з 3 або більше з перерахованих нижче проблем протягом 1 року, вона може стати залежною від алкоголю.- Він не може кинути пити і не може контролювати, скільки він п’є – Він п’є кожного разу більше, ніж попередній, щоб досягти того самого ефекту. – Симптоми відміни виникають, коли він припиняє пити.

Серед цих симптомів – пітливість, тремтіння, занепокоєння.  Людина  витрачає надто багато часу на випивання, і це заважає йому виконувати повсякденні справи. Навіть якщо  хоче кинути пити або зробити перерву, він не може цього досягти. Хворий продовжує вживати алкоголь, навіть якщо знає, що це шкодить його стосункам і здоров’я. Алкоголізм – довготривала хвороба. Це не слабкість і не відсутність сили волі. Як і на багато інших захворювань, алкоголізм залежить від генетики та умов життя.

Певні особливості поведінки допомагають визначити, чи є у людини проблеми з алкоголем. Це: – вживання алкоголю вранці або навіть наодинці – зміна алкоголю, який він п’є, перехід від пива до вина і, таким чином, віра, що він буде пити менше – почуття провини після вживання алкоголю – пошук виправдань для вживання алкоголю – не пам’ятає, ким він був робити під час пиття.

Як це лікується?

Лікування залежить від тяжкості алкогольної проблеми людини. Деякі люди можуть зменшити кількість алкоголю до прийнятного рівня за допомогою консультанта. Людям із алкогольною залежністю може знадобитися лікування та госпіталізація. Лікар може вирішити, що людині необхідно очиститися перед лікуванням. При очищенні організм очищається від алкоголю. Очищення вкрай необхідно, коли розвивається фізична залежність від алкоголю. Під час очищення людині може знадобитися використовувати ліки, щоб впоратися з симптомами відміни. Після очищення важливо залишатися чистим і не починати знову пити. Деякі люди беруть участь у терапевтичних програмах, таких як групова терапія. nc-newlife.com надає якісні послуги клієнтам.

- Advertisement -
- Advertisement -