Хіпстерська зачіска

- Advertisement -

Хтось називає хіпстерами «золоту молодь», хтось — арт-богему, яка пафосно розмірковує на тему авангардних інсталяцій та картин Пивоварова, а хтось — студентів, які прогулюють пари в університетах. Але образ хіпстера не перестає бути неординарним, безтурботним та привабливим. Кежуальність, розведена яскравими акцентами, є основою хіпстерського стилю. Ми розповімо про зачіски в стилі «хіпстер-хлопець» та про те, як їх носити.

Проте, якщо вам тяжко зупинити вибір на відвертому хіпстерському стилі, то спеціалісти барбершопу в Києві Brone допоможуть вам підібрати зачіску, яка підкреслить вашу індивідуальність та стане завершальним штрихом в оформленні особистого іміджу.

Хіпстерська зачіска

Зачіска хіпстера

Фасон має бути креативним і водночас ненав’язливим. Є 3 тенденції стайлінгу хіпстерських зачісок.

 • Коротка стрижка з яскравими елементами, наприклад виголеними скронями, при якій волосся тримає форму і не потребує укладання.
 • Подовжена стрижка, при якій шевелюра ретельно укладається із застосуванням стайлінгових засобів. Важливо стежити, щоб зачіска була ідеально укладена протягом дня.
 • Повсякденне укладання. Підійде для середнього та довгого волосся. Спосіб укладання в кежуальному стилі не передбачає створення ефекту навмисної недбалості: не потрібно скуйовджувати або начісувати волосся. Достатньо зібрати їх у пучок або вимити і розчесати пальцями рук, не вдаючись до стайлінгових засобів.

Підходящі чоловічі зачіски

 • Кроп. Різновид короткої стрижки. Волосся на маківці та лобовій частині довше, ніж на потилиці, з боків підстригаються максимально коротко.
 • Андеркат. Вистрижені скроні та укорочена потилиця при передніх пасмах середньої довжини. Волосся з лобової частини укладається назад. Стрижка відрізняється від кропу різкішим переходом від потилиці до маківки і подовженими передніми пасмами.
 • Помпадур. Перегукується з андеркатом. У першому випадку волосся гладко зачісується назад. Для помпадура важливий об’єм, тому пасма на лобовій частині укладаються з використанням стайлінгових засобів. При класичному помпадурі пасма на скроневій частині і з боків стрижуться трохи коротше за інше волосся, але залишаються середньої довжини. У нових інтерпретаціях стрижки скроні вибриваються.
 • Бан. “Класична” зачіска хіпстера. Чоловіча інтерпретація звичного пучка. Потрібно лише скрутити волосся в бублик і перев’язати резинкою. Є кілька технік його створення: високий, низький, повний та неповний.
 • Топ Кнот. Різновид бана. Волосся на нижній частині голови коротко підстригається. При цьому на верхній частині залишаються достатньої довжини, щоб зав’язати їх у пучок.

Головний атрибут – борода

Тату, білі кросівки, сорочка в клітку, яскраві окуляри та борода – перші асоціації, пов’язані зі словом «хіпстер». Зачіска та борода повинні гармоніювати. Короткі стрижки та гладко зачесане волосся поєднуються з доглянутою щетиною. Довгі повні бороди гармоніюють зі стрижками середньої довжини та об’ємними укладаннями. При виборі форми бороди враховуйте як стрижку, так і форму обличчя. Наші поради допоможуть визначитись із вибором!

 • Коло. Для того, щоб візуально витягнути обличчя і розбити коло, підійде борода від скроні до скроні. Довжина має бути короткою або середньою.
 • Овал. Власники такої форми обличчя – щасливчики, адже вони можуть собі дозволити все: будь-яку довжину та форму бороди.
 • Трикутник. Підборіддя за такої форми обличчя загострене. Щоб зробити його зорово масивнішим і наблизити до овалу, зупиніть свій вибір на еспаньйолку або бороді квадратної форми.
 • Квадрат. Пишна борода акцентуватиме увагу на масивному підборідді. Для такої форми обличчя підійде легка небритість.
- Advertisement -
- Advertisement -