Як замовити металевий каркас для столу, щоб він ідеально вписався в інтер’єр кімнати

- Advertisement -

Укомплектування всіх приміщень складається із меблів, які призначені для створення комфортних умов проживання та прикрашення інтер’єру кімнати. Чи не в кожній кімнаті наявний стіл. Останнім часом популярності набувають столи із металевою опорою. Все більше компаній починають займатися їх виготовленням. Поширеним є індивідуальне виготовлення каркаса для столу.

Види металевих каркасів для столу

Приміщення виглядає стильно тоді, коли всі елементи інтер’єру узгоджені між собою. Вибір металевої опори для столу зумовлюється розміром кімнати, її кольоровою гамою, видом приміщення (офісне, житлове). Для полегшення вибору існують стандартні моделі металевих каркасів. При поєднанні їх з різними стільницями створюються різноманітні моделі, що підійдуть на будь-який смак. Також можна замовити металеву опору й ніжки столу за індивідуальним ескізом. Металеві каркаси розрізняють за:

  • розташуванням ніжок та їх сполученням між собою (квадро, декор);
  • дизайном (класичний, сучасний);
  • формою (прямокутні, круглі, овальні, квадратні);
  • кількістю точок опори (одна, дві та більше ніжок).

Щоб збільшити термін експлуатації столу поверхню металевого каркаса покривають спеціальним розчином, який захищає виріб від металевих пошкоджень та іржі. Якщо ви не можете визначитися з дизайном каркаса, спеціалісти допоможуть підібрати вам відповідну до інтер’єру опору. Виготовляють металевий каркас для столу (Київ) спеціалізовані компанії.

Способи виготовлення каркасів для столу

Каркаси з металу для столів виготовляють методом зварювання елементів конструкції відповідно до ескізу. Всі частини виробляються переважно зі сталевих меблевих труб. В залежності від замовлення, опору й ніжки роблять із різних видів сталі (хромованої й нержавіючої), алюмінію. Виготовлення конструкції по стандартному ескізу відбувається швидко, індивідуальне замовлення виробляється довше.

Чудово поєднуються такі каркаси зі стільницями зі скла та дерева. Метал взагалі відзначається універсальністю у використанні. Сфера застосування металевих опор для столів широка. Їх замовляють для адміністративних центрів, офісів, шкіл, лікарень тощо.

Замовлення індивідуальної моделі металевого каркаса для столу — чудове рішення для креативних людей. Якщо маєте бажання, спеціалісти допоможуть обрати стандартний виріб під інтер’єр кімнати.

Замовити металевий каркас для столу можна на сайті https://arex.kiev.ua/ua/karkasy-dlya-stolov. Консультанти допоможуть з вибором каркаса і пояснять всі тонкощі виробництва.

- Advertisement -
- Advertisement -