Які переваги мають картини за номерами

- Advertisement -

Психологи стверджують, що арт-терапія — один з найбільш ефективних способів впливу на людину.

Малювання може позбавити від стресу, налаштувати на позитивний лад і розвинути наполегливість і терпіння. Однак не кожен є природженим художником і може висловити свої думки і почуття на полотні. Спеціально для тих, хто хотів писати красиві полотна без початкової підготовки, і були придумані набори з цифровими зображеннями. Такі набори для самостійного малювання називають картинами по номерам.

Компанія «Орігамі» – український виробник картин по номерах, тут, на сайті https://kartiny-origami.in.ua/ru/ можна в каталозі купити набори для малювання і всі можливі пов’язані товари. В інтернет-магазині «Орігамі» в каталозі є картини по номерах всіх стандартних категорій:

  • з квітами
  • з пейзажами
  • з тваринами

Крім того багато сюжетів на українську тематику: є картини по номерам з авторськими сюжетами, воїнами ЗСУ, українськими пейзажами. Частину прибутку від реалізації усіх патріотичних картин компанія «Орігамі» відправляє на допомогу ЗСУ.

Як це працює?

Створювати унікальні картини за номерами дуже просто. Покупці набору отримують полотно із заздалегідь надрукованим малюнком і набір всіх потрібних фарб. Майстер розфарбовує за номерами на відбитку і в результаті отримує цифрову картину, яка нічим не відрізняється від звичайного живопису.

Інтернет-магазин картин по номерах на сайті kartiny-origami.in.ua.
Інтернет-магазин картин по номерах на сайті kartiny-origami.in.ua.

При цьому тематика готової роботи може бути різноманітною. Завжди користуються популярністю такі тематики:

  • пейзажі і вид на море;
  • портрети і зображення тварин;
  • репродукції відомих шедеврів;
  • натюрморти;
  • улюблені герої дитячих мультфільмів.

Картини розрізняються по складності. Новачкам можна вибрати самі прості сюжети, з якими впораються навіть діти. Якщо у вас вже є певний досвід роботи, спробуйте більш складні варіанти, схожі на роботи професійних художників.

Переваги малювання картин по номерах.

Існує поширена думка, що малювати здатний лише людина з талантом художника. Насправді це захоплення доступне всім. Творчий процес позитивно впливає на роботу мозку, розвиває креативне мислення, допомагає швидше засвоювати нові знання. Якщо ви вважаєте, що не маєте художніх навичок, але малювати вам все одно хочеться, зверніть увагу на картини за номерами.

Малювання картин по номерам допомагає боротися зі стресом — поки ми розфарбовуємо різні ділянки полотна, заздалегідь знаючи, де який колір буде, наш мозок відпочиває. Концентруючись на картині за номерами, ми відволікаємось від поганих думок та повсякденних проблем. Нас ніхто не підганяє, не каже, що робити, не оцінює нашу роботу. Ми перестаємо нервувати, відчуваємо себе максимально розслаблено та комфортно.

Мало того, що це хобі заспокоює нерви і розвиває уважність, воно ще й розвиває дрібну моторику (особливо у дітей). З допомогою фарби можна розвинути художній смак, навчити правильно поєднувати відтінки і правильно користуватися палітрою. З часом багато людей перейшли від готових картин до створення власних оригінальних сюжетів і придбали необхідний досвід.

У наборах від відомих виробників вже є все необхідне, щоб приступити до створення власного шедевру. Це полотно з заздалегідь намальованими сюжетами, набір з кистями і потрібними для картини фарбами. Автору залишається тільки налити воду і приступити до роботи. Намагайтеся наносити фарбу настільки густо, щоб цифри залишалися непомітними. Готова робота тоді нічим не буде відрізнятися від справжнього шедевру живопису.

- Advertisement -
- Advertisement -