Правильний догляд за бровами

- Advertisement -

Напевно, неможливо уявити стильний і модний жіночий образ без красивих і доглянутих брів.

Ще за старих часів жінки намагалися доглядати не лише за віями, а й за бровами. Видаляючи зайві волоски, надавали бровам форму, а потім підфарбовували їх. У наш час жінки доглядають за ними не менше, ніж за будь-якою іншою ділянкою тіла.

Корекція форми брів, особливості.

Корекція форми – це основна процедура у догляді за бровами. Усі зайві волоски необхідно видаляти! Найкраще їх вищипувати. Безумовно, це не найприємніша процедура. Проте заради краси тут можна й потерпіти.

Вищипувати брови потрібно лише за денного світла. Так найкраще видно всі зайві волоски. Зрештою брови повинні вийти рівними та акуратними. Шкіра після видалення волосків може почервоніти, тому вищипувати брови необхідно задовго до нанесення макіяжу.

Щоб зменшити біль при корекції форми брів, можна зробити парову лазню. Тоді пори розкриються, і волоски легше видалити. Якщо часу на парову лазню немає, то область брів можна покласти тампони, змочені в гарячій воді.

Щоб не помилитися з формою, треба намалювати бажану брову чорним олівцем або виділити всі зайві волоски білим кольором. Тоді відразу стане видно, які волоски потрібно видаляти.

Якщо боїтеся помилитися з формою, можна звернутися до професіоналів. У салоні вам підберуть потрібну форму та акуратно видалять волоски.

Фарбування брів.

Підфарбовувати брови потрібно дуже обережно. Після фарбування брови мають виглядати природно! Найкраще тут просто відтінити природний колір. Для цієї процедури найчастіше використовують спеціальний олівець. Олівець має бути дуже твердим, щоб не розтікався. Інакше брови виглядатимуть некрасиво. Також дуже популярні серед жінок крем-фарби для брів та вій.

Догляд за бровами.

Брови вимагають постійного догляду. Без догляду будь-які брови, навіть брови досконалої форми, не виглядатимуть красиво. Щодня перед сном на волоски потрібно наносити рицинову олвю і розчісувати їх спеціальною щіточкою.

Так брови отримуватимуть щоденний масаж, який покращить кровообіг. Касторка може бути замінена будь-яким іншим живильним маслом. Адже абсолютно всі поживні олії, так чи інакше, покращують стан брів.

Один раз на тиждень на брови необхідно наносити живильну маску, що складається з оливкової, касторової та рослинної олії. Усі компоненти потрібно змішати в однакових кількостях, а потім нанести рівним шаром на брови. Робити це можна або за допомогою спеціальної щіточки або звичайною зубною щіткою. Через 15 хвилин маску треба змити. Після такої процедури брови стануть більш блискучими та здоровими.

Також брови потрібно щодня розчісувати по лінії росту – від носа до скронь.

Прекрасний ефект може дати масаж, який виконується зростання волосся щипковими рухами пальців. Якщо робити такий масаж щодня, то волоски перестануть випадати та ламатися.

Перед нанесенням макіяжу завжди слід звертати увагу на форму брів. Якщо відросли зайві волоски, то їх обов’язково треба позбавлятися.

Як бачите, догляд за бровами не такий і складний, як може здатися спочатку!

- Advertisement -
- Advertisement -