Чим корисні картини за номерами?

- Advertisement -

Це картини, що створюються шляхом розфарбовування заздалегідь пронумерованих зон.

Номер допомагає визначити колір фарби, якими потрібно зафарбувати певну ділянку малюнку. На перший погляд здається, що це дуже легко, адже ви строго дотримуєтеся інструкції, не виявляючи власного креативу. Але все ж таки є в цьому занятті своя родзинка. Картини за номерами допомагають людині виховувати у собі візуальне мислення, почуття кольору, навички взаємодії з палітрою. Надалі це може стати гарною основою для професійного заняття художнім ремеслом.

Концентруючись на картині за номерами, ми відволікаємось від поганих думок та повсякденних проблем. Нас ніхто не підганяє, коли ми малюємо, не каже, що робити, не оцінює нашу роботу. Картини допомагають боротися зі стресом — поки ми розфарбовуємо різні ділянки полотна, заздалегідь знаючи, де який колір буде, наш мозок відпочиває. Ми перестаємо нервувати, відчуваємо собі максимально розслаблено та комфортно.

Компанія «Орігамі» – український виробник картин по номерах, тут на сайті https://kartiny-po-nomeram.in.ua/ можна купити набори для малювання і всі можливі пов’язані товари. В інтернет-магазині «Орігамі» в каталозі є картини по номерах всіх стандартних категорій:

 • з квітами
 • з пейзажами
 • з тваринами

Крім того багато сюжетів на українську тематику: є картини по номерам з авторськими сюжетами, воїнами ЗСУ, українськими пейзажами. Частину прибутку від реалізації усіх патріотичних картин компанія «Орігамі» відправляє на допомогу ЗСУ.

Чим корисні картини за номерами?

 • Сприяють реалізації творчого потенціалу – не всіх природа наділила талантом малювати, але картини за номерами дозволяють відчути собі митцями, навіть не маючи особливих здібностей. Спочатку ми розфарбовуємо прості малюнки, потім переходимо до чогось складнішого, далі починаємо додавати в деталі картини від себе. Згодом це може призвести до того, що нам заманеться серйозно зайнятися творчістю.
 • Розвивають уяву — хай на перший погляд розфарбування по номерах і не дотягує до творчого заняття, але вони сприяють розвитку нашого художнього смаку. Ми підбираємо кольори, намагаємось експериментувати, починаємо цікавитися іншими сферами мистецтва. Так розвивається наша уява, яка дозволяє по-іншому подивитись на навколишній світ.
 • Допомагають швидше заснути — зазвичай ми не можемо заснути через те, що переживаємо про щось і постійно прокручуємо в голові якісь думки. Розфарбування по номерах врівноважує наш емоційний стан і підготовляють організм до здорового та міцного сну.
 • Покращують роботу мозку — вони є чудовим способом розвинути пам’ять і стати більш уважними. Вони вчать нас концентруватися і бути організованими, адже під час розфарбовування дрібних деталей збільшується активність роботи лобової частки мозку, яка структурує отриману нами інформацію. Чим складніше і яскравіше малюнок, тим краще працюють обидві півкулі головного мозку.
Інтернет-магазин картин по номерах на сайті kartiny-po-nomeram.in.ua.
Інтернет-магазин картин по номерах на сайті kartiny-po-nomeram.in.ua.

Все про картини за номерами.

Що це таке? Картини по номерах – це спеціальні полотна для підлітків і дорослих. Розфарбувавши таке полотно, ми отримуємо шикарний результат у вигляді картини, яка виглядає як художній твір. Подібний виріб можна подарувати, продати або повісити в якості прикраси інтер’єру. Заняття стало популярним кілька років тому, і з тих пір воно продовжує розвиватися і завойовувати все більше прихильників.

Картини для розфарбування по номерах йдуть цілими наборами, докуповувати нічого не потрібно. В комплект входять масляні або акрилові фарби. Вони дуже швидко висихають і мають гарний глянцевий відлив. Зрозуміло, є і пензлики. Зазвичай їх три, але може бути більше або менше. Пензлики відрізняються розмірами. Чим дорожче набір, тим якісніші будуть ці пристосування для малювання. Крім фарб і пензлів є і полотно.

Полотно прогрунтоване, і на ньому надрукований малюнок у вигляді чорно-білих деталей з номерками. Номери окремих ділянок відповідають цифрі на коробочці з фарбою

Також в стандартний набір для малювання входять:

 • контрольний лист для звірки цифр;
 • інструкція з малювання;
 • підрамник;
 • кріплення, за допомогою яких картину потім можна буде повісити;
 • іноді є лак для покриття готової роботи.

Малювання по номерах – порівняно молодий вид творчості, йому всього кілька років. І все ж він настільки швидко став популярним, що виробникам доводиться постійно придумувати щось новеньке, щоб підігрівати інтерес покупців.

- Advertisement -
- Advertisement -