Догляд за проблемною шкірою: на що варто звернути увагу

- Advertisement -

Дифферин гель – це лікарський продукт, який створений для боротьби з косметичними проблемами шкіри.

Щоб позбутися зморшок, висипань і жирного блиску, можна використовувати дифферин гель і потрібно слідувати певним пунктам, які зроблять вашу шкіру красивою та здоровою. Дифферин гель допоможе усунути зморшки, чорні крапки, висипання, почервоніння та інші недосконалості шкіри. Дифферин гель – це лікарський продукт, який створений для боротьби з косметичними проблемами шкіри.

Його основна дія спрямована не тільки на усунення висипу та акне, але й зморшок. Дифферин гель вважається найпередовішим і одним із найпоширенішим засобом нового покоління для усунення прищів, який здатний надавати також себостатичний вплив. Купити дифферин гель можна в каталозі продукції на сайті mezo.in.ua.

Дифферин гель: які переваги та поради щодо використання.

Дифферин гель пропонується на сайті mezo.in.ua.
Дифферин гель пропонується на сайті mezo.in.ua.

Позитивний результат використання Дифферин гелю підтверджують багато дерматологів та косметологів. Тут зібрано основні правила, які допоможуть вирішити проблеми з шуірою. Чотири головні етапи догляду за проблемною шкірою будуть такі:

  • Перший і головний етап – це очищення шкіри. Потрібно робити це делікатно, не пересушуючи та не порушуючи гідроліпідний баланс шкіри. Для цього підійде делікатний засіб, що очищає, таке як Дифферин гель. Він має відмінний склад і підійде для будь-якого типу шкіри. Умивання слід робити щодня вранці та ввечері.
  • Один або два рази на тиждень (залежно від засобу) слід позбавлятися ороговілого шару шкіри. Для цього можуть добре підійти м’які скраби, але тільки якщо у вас немає поверхневих запальних процесів на обличчі. Також можна використовувати сироватки з кислотами, тоніком, кремом.
  • Далі йде етап зволоження, який ми використовуємо щодня вранці та ввечері. Для цього підійдуть різноманітні сироватки, креми, флюїди.
  • І насамкінець спеціальний догляд, а саме глибоке очищення, його слід проводити раз на 1-3 тижні, користуючись масками, що очищають.

Також перед тим, як брати той чи інший засіб, потрібно звернути увагу на перелік важливих критеріїв. Косметика не повинна закупорювати пори та викликати нові запалення. Засоби з комедогенними компонентами лише посилять ситуацію.

Зверніть увагу на саліцилові, молочні та гліколеві кислоти. Вони добре впливають на проблемну шкіру, видаляючи відмерлі клітини, і мають антисептичний ефект. Також корисним буде масло чайного дерева, наносите його треба точково, оскільки воно трохи сушить шкіру. Ренітол сприяє регулюванню сальних залоз і прискорює процес відновлення клітин, тому теж корисним.

Помилки під час догляду: що не потрібно робити.

Відмовтеся від застосування експериментальних засобів, виготовлених у домашніх умовах, особливо якщо ви обізнані у своїх алергічних реакціях. «Народність» та натуральність далеко не гарант вашої здорової шкіри. Це може, навпаки, погіршити стан, оскільки не є показником ефективності та стерильності.

Але ще погіршити стан можуть медичні препарати не спеціального призначення, такі як аспірин, левоміколь, перекис і т.д. Важливо пам’ятати, що в жодному разі не можна пересушувати шкіру. Якщо у вас активне виділення сальних залоз, не варто використовувати тоніки та лосьйони на основі спирту.

У такому разі захисний бар’єр жирів (ліпідів) стає вразливим для бактерій через порушення, що провокує нові запалення. Що ще гірше – зневоднене обличчя намагатиметься заповнити запас себуму, від чого блищатиме сильніше. При очищенні не варто віддавати перевагу агресивним засобам, таким як мило. Використовуйте тільки теплу воду, рівномірно та збалансовано вмивайтеся вранці та ввечері. Також використовуйте паперові серветки для протирання обличчя замість махрових рушників. Тож ви відгородите шкіру від механічних пошкоджень.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -