Установка металокерамічної коронки: показання, етапи

- Advertisement -

Металокерамічна коронка – це найбільш затребуваний метод відновлення втраченого зуба.

Основа конструкції – металевий каркас, покритий облицювальною керамікою, що має високу міцність. Металокерамічний протез встановлюють на стоматологічний цемент чи імплант. Встановлення якісних металокерамічних коронок пропонує на сторінці сайту  https://mazur.dental/service/metalokeramichna-koronka/ клініка «Стоматологія Мазур». В клініці працюють досвідчені фахівці, які пропонують послуга “коронка за один день”. В клініці «Стоматологія Мазур» мають великий досвід встановлення металокерамічних коронок. Металокераміка, або металокерамічні коронки, можна назвати найвдалішим компромісом між найзначнішими критеріями для вибору.

Переваги металокерамічної коронки.

Металокерамічні коронки на сайті mazur.dental.
Металокерамічні коронки на сайті mazur.dental.

Це одночасно міцні, і естетичні, і при цьому недорогі конструкції для протезування. У кожного виробу всередині міцний каркас із металу, а зверху він покритий керамічною масою. Такі конструкції допоможуть на 100% відновити зубний ряд, при цьому від рідних зубів відновлений не відрізнятиметься ні за формою, ні за кольором.

Детально продумане протезування допомагає вирівняти зубний ряд, відновити красу, повернути естетичну цілісність та білизну посмішки. Коронка із металокераміки відмінно витримує навантаження, її можна застосовувати на імплантах, які замінюють жувальні зуби. Вона повністю відновлює естетику та функціональність, втрачену разом із рідним зубом.

Металокерамічна коронка – це найкраще співвідношення ціни , часу експлуатації та якості. До основних переваг відносять:

 • Підвищена міцність. Протез витримує щоденні високі жувальні навантаження.
 • Естетика. Стоматологи точно підбирають відтінок натуральної емалі, тому протези використовують для встановлення у передній частині верхнього та нижнього зубного ряду.
 • Збереження кольорів. У період всього терміну експлуатації протез не змінює відтінок під дією харчових пігментів.
 • Простий догляд. Для збереження зовнішнього вигляду конструкцію треба чистити зубною щіткою та пастою вранці та ввечері.
 • Щільність прилягання. Коронку виготовляють індивідуально для кожного пацієнта по зліпку. Тому протез щільно прилягає, а між поруч розташованими зубами та яснами не з’являються зазори.
 • Універсальність. Коронку встановлюють місце фронтального і жувального зуба будь-якої щелепи.
 • Металокерамічний протез відновлює природну оптимальну форму зуба.

Показання та протипоказання. Конструкцію з металокераміки встановлюють коли:

 • відсутня одна або кілька зубних одиниць ;
 • виявлено аномалію розвитку твердої тканини;
 • потрібно відновити сильно пошкоджені зуби;
 • присутній клиноподібний дефект зубної одиниці.

До протипоказань відносять алергічну реакцію на метал, патологію прикусу, бруксизм та психічні захворювання. Не можна встановлювати протез жінкам під час вагітності.

Вартість протезування включає всі етапи: виготовлення конструкції з урахуванням персональних параметрів, обробка зуба, монтаж.

 

- Advertisement -
- Advertisement -