Правила перевезення вантажів із охороною

- Advertisement -

Супровід вантажів – достатньо популярний вид послуги, який допомагає зберегти матеріальні цінності. Він необхідний в тому випадку, якщо планується перевезення товарів з одного місця в інше та хочеться зберегти його. Сьогодні такі послуги може надати охоронне агентство https://peresvit.kiev.ua/uk, кваліфіковані працівники якого прокладуть кращий маршрут та слідкуватимуть за вантажем згідно з правилами перевезень.

Що таке супровід вантажів?

Така послуга передбачає охорону вантажів з моменту їх завантаження до доставки в пункт призначення. Виділяють три основні направлення по охороні.

  • Забезпечення безпеки вантажу та інкасація. В такому випадку працівник охоронного агентства приймає цінний вантаж під свою відповідальність, доставляє його та слідкує за його безпекою. Також він охороняє кошти.
  • Перевозка цінних вантажів. Охоронне агентство самостійно організовує транспортування особо важливої продукції з використанням одного із обраних видів транспорту. Враховуються правила організації перевезень.
  • Супровід цінної продукції. В даному випадку охоронці враховують правила супроводу вантажів, також при них повинна бути зброя.

супровід вантажів

Так як при супроводі перевезень потрібно враховувати норми та правила чинного законодавства, виконувати роботу може лише перевірене агентство. Якщо вам потрібен супровід вантажів чи охорона квартир в Києві https://peresvit.kiev.ua/uk/oxorona-kvartir, за посиланням ви можете дізнатись про послуги набагато більше та замовити їх.

Способи роботи охоронців

Для перевезення вантажів з використанням групи супроводження спочатку потрібно звернутися в охоронне агентство. З ним ви підписуєте договір, також в ньому прописуються задачі кожного з охоронців та задачі. В основному, до них входять:

  • розробка та затвердження маршрутів транспорту;
  • зовнішній огляд вантажу, перевірка підписів усіх сторін;
  • отримання необхідної робочої документації;
  • підписання договору;
  • повний звіт про виконану роботу.

Якщо потрібно перевезти особливо небезпечні предмети, замовнику доведеться узгоджувати це з органами влади. Після цього обговорюються принципи роботи охоронців, що входитиме в їх обов’язки.

Всі охоронці повинні мати якісну екіпіровку, зброю та системи захисту. В них повинні бути рації, завдяки чому вони зможуть залишатися на зв’язку. Також їм заборонено відходити від правил, завдяки чому буде забезпечено надійне перевезення вантажу.

- Advertisement -
- Advertisement -