За скільки можна замовити кандидатську дисертацію?

- Advertisement -

Для людей, які прагнуть пов’язати своє життя з наукою, варто бути готовими до того, що на шляху до мрії доведеться впоратись з величезною кількістю завдань різної складності. Підготовка кандидатської дисертації – лише один з пунктів до мрії. Люди, які не мають багато вільного часу зазвичай делегують цю задачу фахівцям. Адже крім неї необхідно буде також:

  • написати декілька тез на конференцію. Точна кількість апробаційних досліджень на рівні законодавства не врегульована, однак тут діє правило: “чим більше – тим краще”. Без тез обійтися неможливо, адже коли людина працює над дисертацією, вона консультується у наукового керівника (якщо з ним пощастило), може порадитися зі знайомими чи колегами по кафедрі, проте це коло досить обмежене. Якщо ж підготувати тези та взяти участь у якомусь науковому заході, то можна отримати відгуки про свої ідеї від сторонніх осіб (викладачів інших вишів, співробітників різних департаментів, лабораторій, приватних компаній тощо). Це просто безцінний досвід, адже він дозволяє ще глибше подивитись існуючу наукову проблему, знайти якісь нові вектори дослідження;
  • підготувати декілька статей та опублікувати їх у фахових виданнях України та зарубіжних країн.  Кількість таких статей вже чітко визначена. Наприклад, для здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі права їх має бути не менше 3. Не можна сказати, що публікація статті ВАК (професійна стаття) – це надто складно, на це просто потрібен час та чітке розуміння того, що хочеться побачити в результаті. Стаття для фахового видання дуже обмежена за обсягом (вона має бути в діапазоні 7-15 сторінок друкованого тексту, при цьому у статті мають бути чітко виділені ціль, завдання, об’єкт, основна частина, висновки тощо). Тут потрібно бути ще більш уважними до дотримання вимог до наукових робіт – правильності оформлення, унікальності, відсутності плагіату тощо. Зазвичай на її підготовку потрібно близько 2-3 тижнів кропіткої праці.

Замовити кандидатську дисертацію, а не писати її самостійно, буде гарною ідеєю не тільки для тих, хто не має вільного часу. Це також гарна ідея для тих, хто не полюбляє монотонну роботу з книжками, різними журналами тощо та сумнівається в тому, що його мова відшліфована” добре. Адже кандидатська – це про гарні мовні звороти. бездоганну пунктуацію, чітке розуміння значення всіх слів тощо. Замовити кандидатську дисертацію краще за все в компанії “Дегрі Сервіс”. Вона має гарну репутацію та може похизуватися доступними цінами. Кандидатська обійдеться приблизно в 85 тисяч гривень (вартість залежить від обраної спеціальності, вимог, бажаних строків підготовки роботи).

- Advertisement -
- Advertisement -