Дієта за групою крові. Спробувала – результат є!

- Advertisement -

“Я схильна до повноти. І проблема зайвих кілограм раз у раз мене хвилює.

Але я не люблю дієт. Мені простіше, щоб скинути вагу, побігати вранці. Однак допомогла мені саме дієта – дієта по групі крові”.

Я не збираюся агітувати всіх сідати на дієту за групою крові. Боже збав! Я знаю, які гострі дискусії серед медиків та тих, хто худне, викликає цю методику. Мало того, я свято вірю, що у кожного свій шлях, свій вибір чи… (як сказала б моя далека від проблем зайвої ваги вічно худа подруга) у кожного свої фішки! Я просто хочу поділитися власним позитивним досвідом, оскільки чудово знаю, як це дуже важко знайти спосіб схуднення , який реально працює.

Я пройшла шлях від постійного контролю ваги до стану, коли я вже не перший рік зберігаю ту саму вагу. Хіба не про це мріють всі жінки, що худнуть?! Адже мета не в тому, щоб скидати, а потім знову набирати вагу. Мета – стабілізувати ту вагу, яку хочеться.

Я не люблю дієт з їх скрупульозним підрахунком калорій. А головне, з їхньою загальністю для всіх без винятку. Мені здається, це основна помилка більшості дієт, що вони нехтують індивідуальним підходом. А дієта за групою крові враховує індивідуальні особливості, причому на біохімічному рівні. Це мене зацікавило спочатку. А коли я дізналася про цю дієту детальніше, то вона здалася мені найоптимальнішим варіантом.

Суть дієти

Дієта за групою крові. Спробувала – результат є! – фото №1Вперше запропонував дієту за групою крові американський лікар Пітер Д’Адамо. Його дослідження дали йому підстави стверджувати, що взаємодія крові з їжею, яку ми їмо визначається генетичними особливостями організму.

Дієта за групою крові всі продукти харчування поділяє на 4 категорії:
• Особливо корисні продукти
• Продукти, вживання яких необхідно обмежити
• Продукти, що сприяють збільшенню ваги.
• Продукти, які сприяють зниженню ваги.

Вибір раціону харчування відповідно до групи крові дозволяє забезпечити найкраще функціонування всіх органів та систем. Все, що потрібно, буде засвоюватися. Все, що не корисно, не надходитиме в травну систему. Усі обмінні процеси будуть нормою. І організм природним чином самоочищатиметься від токсинів і шлаків.

Що ще важливе. Ця методика поділяє людей залежно від групи крові на 4 типи особистості. Кожен тип особистості представлений у вигляді деякого образу, з особливостей якого визначається як раціон харчування, а й правильний руховий режим. Такий раціональний, індивідуальний та комплексний підхід дієти за групою крові до людського організму призводить до нормалізації та стабілізації ваги.

Мисливці, землероби, кочівники, “нові люди”

Дієта за групою крові представлена ​​у вигляді 4 індивідуальних моделей.

Група крові I (0)
МИСЛИВЦІ
Дієта за групою крові. Спробувала – результат є! – фото №2Історично: найдавніша і найпоширеніша.
Індивідуальність: стійкий травний тракт, надактивна імунна система, погана адаптація до нововведень та змін.
Особливості харчування: в основі – м’ясо (тварини), відмовитися – від борошняних і молочних продуктів, до яких травний тракт “мисливців” погано пристосований.
Двигунний режим: показані хороші спортивні навантаження.

Історично : виникли з
переходом
людей до землеробства.
Індивідуальність: чутливий травний тракт, який потребує екологічно чистої натуральної їжі.
Особливості харчування: краще вегетаріанство . Якщо в організмі “мисливців” м’ясо спалюється як паливо, то у “землеробів” м’ясо перетворюється на жир. Молочні продукти теж погано засвоюються. Краще натуральні продукти з низьким вмістом жирів, овочів та круп.
Двигунний режим: важлива достатня кількість фізичної праці, особливо корисно все, що пов’язане з роботами “на землі”.

Група крові III (B)
Дієта за групою крові. Спробувала – результат є! – фото №3КОЧЕВНИКИ
Історично: з’явилася, коли людські племена почали мігрувати на північ, освоюючи території із суворим кліматом.
Індивідуальність: потужна імунна система та більш вільний (на відміну від людей з 1 та 2 групою крові) вибір продуктів харчування.
Особливості харчування: протипоказані – соя, куряче м’ясо, соняшникова олія, помідори та гранати, корисні – риба, баранина, кролятина, всі кисломолочні продукти .
Руховий режим: важливе чергування розумової та фізичної праці, як відпочинок – необхідні нові враження.

Група крові IV (АВ)
“НОВІ ЛЮДИ”
Історично: з’явилася менше 1 тис. років тому внаслідок змішування 3-х груп крові.
Індивідуальність: травний тракт, що володіє хорошою пристосовністю, потужна імунна система.
Особливості харчування: кисломолочні знежирені продукти, баранина, оленина, овочі та фрукти.
Руховий режим: фізична активність має бути помірною та з використанням сучасних винаходів цивілізації.

Якщо вас зацікавить ця методика, то детальнішу інформацію про продукти для кожної схеми ви легко знайдете самостійно. Але є ще кілька нюансів, на які я б хотіла звернути вашу увагу.

Дієта за групою крові. Спробувала – результат є! – фото №4Увага: є нюанси

1. Оскільки в основі дієти по групі крові лежить принцип індивідуальності, то слідуючи йому, можна і потрібно ввести особистісну корекцію в раціон, прописаний для вашої схеми. Якщо, ознайомившись з раціоном, що рекомендується, ви відчуваєте, що якісь рекомендації викликають у вас явний протест, скоригуйте схему з урахуванням інтуїтивної підказки свого організму. Але й не забувайте про почуття міри.

2. Не чекайте, щодієта за групою крові забезпечить вам миттєвий результат. Такого не станеться! Жодного рекордного скидання ваги не буде. Зате, скинувши вагу поступово, ви вже не станете через час набирати її знову.

3. Дієта по крові – не тимчасове явище у вашому житті. Це не спринтерський забіг для схуднення, це марафонська дистанція, довжиною життя, з незмінно прекрасними формами.

Дієта за групою крові – це не дієта, по суті, це правильний спосіб життя. А без правильного способу життя (і в цьому я переконана на всі 200%) неможливо досягти красивої та стрункої фігури.

- Advertisement -
- Advertisement -