Лікування раку в Чехії – точна діагностика, інноваційні методики

- Advertisement -

Чому для багатьох пацієнтів чеські клініки стають пріоритетними?

Багато в чому це пов’язано із ціновою доступністю послуг. Адже в Чехії ціни нижчі, ніж у багатьох інших європейських країнах. І при цьому якість медичного обслуговування нічим не поступається. У Чехії тривалість життя – одна з найвищих у світі. Це значною мірою пов’язане з тим, що населення стежить за своїм здоров’ям та регулярно проходить діагностичні огляди.

Багато пацієнтів приїжджають до цієї країни для лікування від раку. І не дивно – існуючий з 1992 року Центр протонної терапії є одним із найкращих установ у Європі. Тут використовуються передові технології, сучасне обладнання. Наприклад, лікарі досліджують новий напрямок у боротьбі з раком – протонну терапію , яка за ефективністю не поступається променевій, але є більш щадною.

Люди, які бажають пройти лікування онкології за кордоном, часто обирають саме Чехію. Компанія Booking Clinic займається організацією діагностики і лікування у провідних клініках Чехії. Звернутися до компанії Booking Clinic з приводу лікування раку в Чехії можна на сторінці сайту https://booking-clinic.com/kliniki-chekhii/lechenie-raka-v-chehii/, тут врахують усі ваші побажання та уподобання. Буде організовано все необхідне: замовлення квитків та готелю; зустріч в аеропорту; трансфери готель-клініка та клініка-готель.

Також при лікуванні раку в Чехії застосовується стереотаксична радіохірургія , за допомогою якої пухлини видаляються без оперативного втручання. Променева терапія вдосконалена завдяки застосуванню лінійних прискорювачів і установок з інтенсивністю випромінювання, що моделюється. Брахітерапія дозволяє опромінювати лише пухлину за допомогою введеного в неї джерела радіоактивного випромінювання. Хіміотерапія виконується за допомогою застосування безпечних препаратів, які не надають побічних дій.

Лікування в Чехії – точна діагностика, інноваційні методики.

Лікування виконується згідно з міжнародними протоколами, схема підбирається персонально для кожного пацієнта і враховує не лише клінічну картину, а й стан, вік хворого, наявність супутніх захворювань тощо. Застосовувані методики – це поєднання традицій та інновацій. Лікарі досягають відмінних показників при застосуванні медикаментозного лікування, фізіотерапії та роботизованої хірургії.

Чеські лікарі працюють за міжнародними клінічними протоколами та несуть відповідальність за свої дії. Тому пацієнт завжди може бути впевненим у високій якості лікування. Компанія Booking Clinic займається організацією лікування у провідних клініках Чехії, дізнатися про це можна на сайті booking-clinic.com.

Найкращі медичні центри Чехії:

 1. Університетська клініка Мотол. Найбільший багатопрофільний медичний центр.
 2. Клініка урології міста Оломоуц. Один із найбільших медичних закладів Чехії.
 3. Клініка Малвазинки. Одна з найкращих ортопедичних клінік у Європі.
 4. Центр протонної терапії у Празі. Провідна клініка Чехії із лікування онкологічних захворювань.
 5. Інститут клінічної та експериментальної медицини IKEM. Найбільша науково-дослідна база Міністерства охорони здоров’я Чехії.

Інноваційні методики, що застосовуються.

У клініках Чехії консультують та лікують провідні спеціалісти світового рівня. Вони мають колосальний досвід лікарської діяльності, а також беруть участь у наукових дослідженнях. Завдяки цьому в чеських медичних центрах негайно впроваджуються медичні інновації, які дозволяють досягати разючих результатів. Наприклад, для боротьби з онкологічними захворюваннями застосовується протонна терапія.

Обладнання хірургічних та діагностичних відділень – одне з найкращих у Європі. Воно дозволяє проводити дослідження точно, швидко та якісно. Саме тому часто до Чехії приїжджають з метою оцінки стану здоров’я.

Серед основних напрямів діяльності чеських фахівців – отоларингологія, ортопедія та спинальна хірургія, дерматологія, гастроентерологія, урологія, гінекологія, репродуктологія, ендокринологія, кардіологія та кардіохірургія, неврологія, психіатрія, стоматологія. Лікування в Чехії є одним із найкращих у світі, оскільки лікарі застосовують сучасні методики, які відповідають міжнародним стандартам і відрізняються не лише ефективністю, а й безпекою.

Фізіотерапія– це насамперед можливості унікального клімату. Чехія на весь світ відома своїми курортами, тому в цій країні для лікування багатьох захворювань застосовуються грязьові обгортання, трав’яні, йодобромні, мінеральні, радонові, вуглекислі, сірчані ванни, інгаляції, фіто-, бальнео-, гідро-, аеро-, парафіно-, ерготерапія і т. д. З цими традиційними методами добре поєднуються магніто-, лазеротерапія, електростимуляція та багато інших. Захворювання шлунково-кишкового тракту лікують за допомогою природних мінеральних вод, які можуть бути різними за своїм складом.

При лікуванні кардіологічних патологій успішно проводяться корекція та заміна клапанів , аортокоронарне шунтування, стентування , імплантація кардіостимуляторів і т. д.

Хірурги-ортопеди клінік щорічно виконують тисячі операцій і повертають до звичного життя без болю навіть тих пацієнтів, які. Лікарі проводять артроскопічні операції , ендопротезування , видаляють міжхребцеві грижі .Лікують сколіоз та інші патології

Для вирішення проблем безплідності застосовуються інноваційні методики, які дозволяють стати батьками тим парам, у яких в інших країнах лікарі не могли встановити причину патології. А великий спектр способів дає можливість підібрати найкращий варіант проведення екстракорпорального запліднення .

Слід зазначити, що у Чехії хірургами проводяться переважно лапароскопічні та ендоскопічні операції . Завдяки мініатюрному інструменту, для введення якого потрібно лише кілька невеликих розрізів, менше травмуються тканини, скорочується реабілітаційний період, досягається відмінний косметичний ефект, оскільки немає рубців та шрамів. А роботизована установка DaVinciще більше розширює можливості хірурга та дозволяє ретельніше контролювати хід операції.

І це лише невеликий перелік напрямків та методик. Важлива частина програми лікування – реабілітаційні заходи . Причому в індивідуальній програмі, яка включає рекомендації щодо корекції способу життя, особливим пунктом є кліматотерапія. І унікальні кліматичні умови країни дозволяють вдало поєднати лікування та відпочинок у Чехії.

Переваги чеських клінік.

Відгуки про лікування у Чехії – лише позитивні. Пацієнти відзначають багато плюсів медичних центрів, серед яких:

 • Досвідчені та кваліфіковані лікарі.
 • Точна та швидка діагностика.
 • Сучасне обладнання.
 • Індивідуальна схема терапії.
 • Комфортні палати.
 • Доступна вартість лікування.
 • Особисте супроводження координатора.
Діагностичні заходи.

У Чехії тривалість життя – одна з найвищих у світі. Це значною мірою пов’язане з тим, що населення стежить за своїм здоров’ям та регулярно проходить діагностичні огляди. З цією метою у клініках розроблено програми Check-up. Проведення досліджень займає лише 3 дні і дозволяє оцінити стан організму.

Діагностика здійснюється за допомогою інноваційного обладнання. У клініках використовуються надточні апарати для томографії (комп’ютерної, магнітно-резонансної, позитронно-емісійної), рентгенографічного, ультразвукового досліджень, ЕКГ і т.д. Раннє виявлення патологічних змін дає можливість негайно зайнятися лікуванням і таким чином швидше досягти одужання. Це дуже важливо для боротьби, насамперед, з онкологічними та кардіологічними захворюваннями, які швидко прогресують.

 

- Advertisement -
- Advertisement -