Важливість регулярного огляду у гінеколога

- Advertisement -

В яких випадках потрібно проходити огляд у лікаря-гінеколога?

Багато  представниць «прекрасної статі» уникають огляду у гінеколога, тому що бояться цієї процедури, соромляться перед лікарем і так далі, весь список можна перераховувати нескінченно. Але так чи інакше, регулярне відвідування лікаря, який перевіряє здоров’я органів сечостатевої системи, є необхідним.

Головна мета проведення регулярного профілактичного огляду у гінеколога – це попередження розвитку небезпечних хвороб і запальних процесів, які можуть виникнути в результаті безладних статевих зв’язків або відсутність контрацепції, неправильної гігієни і так далі. Мережа «Аптеки медичної академії» пропонує купити набір для гінекологічного огляду, потрібні медичні товари і лікарські засоби можна замовити онлайн на сайті ama.dp.ua. Аптчні заклади мережі розташовані так, що завжди можна забрати своє замовлення в найближчій аптеці.

Важливість регулярного огляду у гінеколога. В яких випадках потрібно проходити огляд у лікаря-гінеколога?

Набір для гінекологічного огляду на сайті ama.dp.ua.
Набір для гінекологічного огляду на сайті ama.dp.ua.

Ряд симптомів, які приносять дискомфорт, можуть стати сигналом до того, що пора пройти огляд у лікаря-гінеколога, щоб уникнути серйозних наслідків. На практиці дівчата і жінки записуються на прийом, коли їх турбують такі проблеми:

  • Порушення менструального циклу.
  • Хворобливі відчуття під час місячних.
  • Виникнення неприємних чи больових відчуттів в процесі статевого акту.
  • Поява на статевих органах висипання, подразнення, сухість, свербіння, печіння.
  • Проблеми з сечовипусканням: часті позиви, супровід печінням, утруднення.
  • Складності в зачатті і виношування дитини.

Переваги комплексного гінекологічного обстеження.

  • Своєчасне виявлення захворювань
  • Можливість своєчасного виявлення онкологічних захворювань на ранніх стадіях, що вкрай важливо для встановлення точного діагнозу і призначення своєчасного ефективного лікування;
  • Правильне планування вагітності.

Мережа «Аптеки медичної академії» пропонує купити тест на вагітність, потрібні медичні товари і лікарські засоби можна замовити онлайн на сайті ama.dp.ua. За допомогою комплексного гінекологічного обстеження можна грамотно і успішно планувати майбутню вагітність.

Чому важливо проходити регулярно профілактичний огляд у гінеколога?

До основних причин важливості відвідування гінеколога можна віднести:

1) Підготовка до вагітності. Правильний підхід – це планування вагітності, тому лікар підкаже, які проблеми у організмі можуть перешкодити зачаття або виношування дитини.

2) Контрацепція. Тільки фахівець допоможе підібрати засоби, які підійдуть індивідуально для вас.

3) Інфекції. Захворювання, які передаються статевим шляхом, часто не мають яскраво виражених симптомів, але це не означає, що їх не потрібно лікувати.

4) Онкологія. Страшний діагноз може критися в матці, тому регулярне обстеження дозволить на ранній стадії усунути небезпечне захворювання.

Комплексне гінекологічне обстеження допомагає виявити широкий спектр захворювань, включаючи запальні та інфекційні патології. В тому числі і ті, які передаються статевим шляхом, протікають приховано і безсимптомно.

- Advertisement -
- Advertisement -