Як оновити старий одяг: найкращі ідеї

- Advertisement -

Улюблені речі втратили актуальність, але ви не хочете з ними прощатися? Настав час дати цьому одягу друге життя! Промислові вишивальні машини дозволяють наносити на тканини будь-які принти, а додавши крапельку фантазії ви знайдете нестандартну ідею, яка допоможе перевтілити улюблену сукню чи кофтинку. Тож далі — декілька способів, якими можна оновити старий одяг!

 Додайте кольору з тай-дай

Тай-дай — метод фарбування тканини, який став популярним у 70-80 роках минулого століття завдяки культурі хіппі. Він дозволяє отримати унікальні, хаотичні візерунки неймовірних кольорів. Ось як це виглядає:

ABEa8wy5WTT0kvmR4F8Pi-qxB9OMsPE67_uvFPJSk0Fd3nNX0hGdC5_OUpzu3WWRh5mzg17T8KdVBtWZ7I8F97tuYdNYBoEryRFI_wLlcs-aQlg5-cmut-3OSoWOofDIBYBNJS5-K_7CfRs57fUZBmcc8muoLapU329wZkQIsl438ZdRj2LR3SiS47jp

Щоб створити ефект тай-дай на тканині, знадобляться спеціальні фарби (можна замовити онлайн або купити в магазинах для творчості).

Оновити таким способом можна:

  • жіночі та чоловічі футболки;
  • спідниці;
  • легкі шарфи;
  • сукні та сарафани.

До речі, тай-дай зараз активно повертається в моду, то ж ви точно виглядатимете актуально.

Аплікації та нашивки для оновлення одягу

Хто сказав, що аплікації на одязі — це лише для дітей? Мінімалістичні та креативні варіанти підходять і для дорослих. Жіночі блузки та світлі футболки допоможуть оновити аплікації стразами або бусинами контрастного відтінку. Це може бути орнамент у формі невеликої квітки, лаконічного напису.

e05Js7LnyHabm5Y9NuocmkYD270sJnMu-V5dZ4DSgNeiELMovfjQ1GYJB0Jvgqin6zKCmga8beNmGoH5S7xmTge3nMmujrtwMia2HcyhL69QhmqsnPu06vrjKeMoovUbO2zUREfd9lRZtV6QUx886sDefrMkVceJiFpdgGZyjiT8A9enYUut4IpNWJr4

Патріотичні або тематичні нашивки, нашивки з написами — чудовий вибір для оновлення чоловічого та жіночого одягу. Все, що вам потрібно — це придбати нашивку, яка вам подобається, та закріпити її на тканині. Навіть не доведеться освоювати якісь

Вишивка на одязі

Вишиваний одяг буває не лише в національному стилі, та не обовязково підходить лише для свят. Невеликий орнамент чудово прикрасить вашу стару сорочку або футболку, зробить ці речі більш цікавими.

Що можна вишити на одязі:

  • квіти та рослинні орнаменти;
  • зображення свого домашнього улюбленця;
  • абстрактне зображення;
  • невелике сердечко або інший орнаменту у романтичному стилі;
  • патріотичне зображення та багато іншого.

jrJKOj7IjxEZjHEKigh4V-QDvxc2rbh0bWu7u2TiUX2_RflqftvhOfHlIbnXXvZNa3UAxnxthtsnr3k-FhgOFhM59pe4Qw_dWfwagzOuRCAxN9aauvA0OAhfiuYfktJRqdGfoxzzxpnzg_9yfL2ucfFiOHiiu2CPXj3Mb14AXiUPdtFrCPK5tHegR303

Оновлюємо старий одяг: підсумки

Якщо ви не хочете прощатися зі старою джинсівкою, сорочкою або футболкою, обирайте ідеї зі списку вище та декоруйте ваші улюблені речі. Трохи фантазії, й ваш одяг стане незвичайним. Й ви зможете носити його стільки, скільки захочеться.

Окрім цього, декорування те реставрація старого одягу цілком може перетворитися із хобі на прибутковий бізнес. Тож розвивати свої творчі навички може бути не лише цікаво, а й доволі прибутково. Бажаємо натхнення!

Дякуємо Ricoma (Україна), виробнику машин для вишивання, за допомогу з підготовкою цікавого матеріалу для цієї статті.

- Advertisement -
- Advertisement -