Діагностика безпліддя – які особливості?

- Advertisement -

Багато сімейних пар мріють про дитину, проте далеко не всім вдається легко завагітніти.

Проблема безпліддя у світі дуже актуальна. Однак завдяки розвитку сучасної медицини такий діагноз зовсім не означає, що пара не зможе народити дитину. Існує безліч ефективних методів лікування безпліддя. Головне – точно встановити причини.

Пройти обстеження можна в клініці репродуктивної медицини “Надія Одеса”. Запишіться на прийом до лікаря на сайті nadiyaodesa.com.ua. Зверніть увагу, що обстежитися потрібно обом членам подружжя. Приблизно у 40% випадків проблема криється у чоловічому здоров’ї.

Клініка репродуктивної медицини Надія Одеса пропонує різні методи діагностики безпліддя. Клініка «Надія Одеса» використовує сучасні методи лікування безпліддя, щоб зробити чиєсь життя кращим, наповнюючи його дитячим сміхом! Тут пропонують ефективно надати медичну допомогу пацієнтам, створюючи атмосферу довіри та комфорту.

Діагностика безпліддя – які особливості?

Клініка репродуктивної медицини "Надія Одеса" на сайті nadiyaodesa.com.ua.
Клініка репродуктивної медицини “Надія Одеса” на сайті nadiyaodesa.com.ua.

Лікарі використовують різні методи діагностики, щоб поставити точний діагноз.

  • Нерідко проблеми із зачаттям виявляються наслідком інфекційних захворювань. Тому важливо пройти бактеріологічне обстеження, ПЛР тощо. У разі виявлення інфекцій лікар призначить найефективніші препарати для подальшого лікування.
  • Досить часто лікарі при діагностиці безпліддя призначають гормональне обстеження. Проблеми з гормонами часто призводять до безпліддя. На щастя, вирішується така проблема досить просто. Потрібно пройти курс гормональної терапії.
  • Жінкам часто призначають УЗД органів малого тазу. Це досить інформативне обстеження, що дозволяє виявити патологію. Звісно, ​​у деяких випадках УЗД недостатньо. Для виявлення спайок та інших подібних проблем застосовуються інструментальні методи діагностики. Наприклад, гістероскопія, кількоскопія тощо.
  • Імунологічне обстеження призначається у тому випадку, якщо є підозра, що жіночий організм виробляє антитіла для сперматозоїдів конкретного чоловіка. Медикаментозне лікування дозволяє вирішити цю проблему.
  • Чоловікам доводиться проходити спермограму. Таке обстеження з високою точністю дає змогу оцінити репродуктивні можливості чоловіка.

Всі необхідні обстеження для діагностики безпліддя можна в клініці репродуктивної медицини “Надія Одеса”. Запишіться на прийом до лікаря на сайті nadiyaodesa.com.ua.

 

- Advertisement -
- Advertisement -