Дитячі коляски: яку краще вибрати?

- Advertisement -

Прогулянкові коляски стали звичайним предметом для всієї родини — і це не розкіш, а необхідність.

Поставши перед вибором коляски, багато батьків губляться від величезного вибору моделей на ринку. Ця проблема з’являється ще задовго до того, як народиться дитина. Як вибрати прогулянкову коляску? З якого віку можна використовувати легку прогулянкову коляску?

Багато матусь проводять велику кількість часу в спробі вибрати кращий транспорт для свого майбутнього малюка. Адже купити коляску для дитини  — зовсім не просте завдання. Так яку ж коляску варто вибрати для свого малюка? Ми розглянемо деякі їх різновиди.

В каталозі інтернет-магазину Babyup.ua прогулянкова дитяча коляска представлена в асортименті, тут можна купити моделі від провідних виробників з усього світу. Babyup.ua здійснює імпорт колясок і представляє відомі європейські бренди, такі як Adbor, EasyGo, Eurocart, Colibro, Cavoe, Verdi, Roan, Cebababy, Tega, Maltex, Twins, Coleto. Вибрати і придбати прогулянкову дитячу коляску можна в каталозі на сайті babyup.ua, тут надається офіційна гарантія на всі вироби.

Дитячі коляски: яку краще вибрати? Різновиди дитячих колясок для новонароджених.

  • Прогулянкові коляски.
Прогулянкова коляска на сайті babyup.ua.
Прогулянкова коляска на сайті babyup.ua.

Прогулянкові коляски стали звичайним предметом для всієї родини — і це не розкіш, а необхідність! В каталозі інтернет-магазину Babyup.ua прогулянкова коляска представлена в асортименті, тут можна купити моделі від провідних виробників з усього світу.

До вибору коляски слід відповідально підходити, щоб після 1-2 місяців експлуатації не довелося купувати нову модель. На перший погляд, молодим батькам може здатися, що прогулянкові коляски відрізняються тільки за ціною.

Але якщо більш детально розглянути таку коляску перед покупкою, то можна помітити, що не всі моделі підійдуть для ваших дверних прорізів. Адже ширина коляски може бути досить великою. Від цього і інших факторів обов’язково потрібно відштовхуватися при виборі прогулянкової коляски, щоб з нею було комфортно і мамі, і малюкові.

  • Коляски-люльки.

Дуже важливо, щоб лежаче місце для малюків у віці до півтора років було виконано у відповідності з особливостями анатомії. Наприклад, у коляски має бути жорстке дно. Така ергономічність для немовлят передбачена у візках-колисках. Вони призначаються для малюків до 6-ти місяців і виготовлені з урахуванням всіх особливостей дитячого організму. Подібні коляски володіють хорошою прохідністю, вентиляцією, але при цьому забезпечують максимальний захист від несприятливих погодних умов. Висота подібної люльки дозволяє обслуговувати дитину під час прогулянки, а малюк при цьому завжди має в полі зору маму.

  • Коляски-трансформери.

Головна перевага колясок-трансформерів – в їх конструктивній особливості: ручку коляски можна перекинути, щоб поміняти положення малюка. Змінювати положення коляски батьки можуть самостійно в залежності від того, в якому положенні дитині буде найбільш комфортно. Приміром, малюка таким чином можна відвертати від вітру. Серед інших характерних особливостей колясок-трансформерів можна виділити:

  1. Коляску можна використовувати як для новонародженого, а також для підростаючого малюка до трьох років,
  2. Доступні ціни,
  3. Великий асортимент різних моделей і так далі.

Коляска для новонародженого повинна забезпечувати надійний захист від зовнішнього середовища. Дощ, сніг, спека не повинні заважати малюку під час прогулянки, тим більше, що більшу частину часу, проведеного на вулиці він спить. Взимку в колясці повинно бути тепло, а влітку прохолодно.

 

- Advertisement -
- Advertisement -