Якісний ремонт гаджетів Apple у сервісному центрі iFix

- Advertisement -

Сервісний центр iFix пропонує швидкий, безпечний та надійний ремонт гаджетів Apple.

Де зробити ремонт iPhone X без ризиків? Адже будь-яка техніка ламається. Навіть та, що вважається максимально надійною, як наприклад Айфон 10. А все тому, що людина допускає неакуратне поводження або відбуваються прикрі випадковості, що призводять до псування пристрою. Чи варто попрощатися після цього з девайсом – звичайно ж, ні. Можна зробити ремонт iPhone X. Тільки вибирати потрібно таких майстрів, які ще більше не зіпсують техніку.

В столиці можна звернутися до сервісу iFix, який спеціалізується саме на ремонті техніки Apple. На сайті сервісного центру iFix можна більше дізнатися про перелік послуг, вивчити вартість різного виду ремонту девайсів, а також записатися на діагностику. Приємно те, що перевірка працездатності та знаходження проблеми в центрі нічого не коштуватиме. Однак за умови, що Айфон буде здано тут на ремонт.

Якісний ремонт гаджетів Apple пропонується у сервісному центрі iFix.

Причини звернутися до iFix прості:

  • найновіше обладнання, та встановлено воно у кожному пункті з 13 по всьому Києву;
  • досвідчені майстри, які досконало вивчили яблучну техніку;
  • сучасне обслуговування, орієнтоване на потреби клієнта.
Ремонт пристроїв Apple на сайті ifix.ua.
Ремонт пристроїв Apple на сайті ifix.ua.

Незважаючи на те, що мережа сервісів iFix київська, замовити ремонт Айфону 10 можна у будь-якому місті. Достатньо узгодити завдання майстра по телефону, надіслати девайс поштою, і він буде прийнятий у роботу. Назад смартфон точно так вирушить поштовим перевізником. А разом із ним гарантія на роботу та запчастини.

При яких поломках iPhone X є сенс зробити ремонт.

Не має значення якого виробника телефон. Ситуації, які допускає користувач, від цього не змінюються: упустили, втопили, розхитали роз’єми, подряпали камеру тощо. І що приємно усвідомлювати, у будь-якому випадку допоможе сервісний центр iFix у Києві. Звернутися з iPhone X можна для проведення заміни:

  • розбитого скла;
  • дисплея на оригінал чи надійну копію;
  • акумулятора;
  • корпусу;
  • динаміка/мікрофона;
  • камери повністю або лише скла до неї;
  • роз’ємів та шлейфів.

Загалом, якщо поєднати всі можливості майстрів iFix, то можна практично новий телефон зібрати. І це буде дешевшим, ніж купувати новий. До того ж буде по можливості збережена інформація у пристрої: фото, відео, контакти та інше.

Компанія iFix працює з оригінальними запчастинами та копіями, що випускаються сертифікованим заводом. Тому сміливо гарантує, що пристрій працюватиме після ремонту без збоїв. А те, що закупівля необхідних деталей робиться без посередників, дозволяє встановлювати мінімальні ціни на ремонт iPhone X і виконувати роботу в стислий термін.

Техніка Apple протягом багатьох років займає лідируючі позиції у рейтингу популярності. І це незважаючи на досить високу вартість та жорстку конкуренцію з боку інших брендів. Все завдяки високій якості, передовим технологіям. Адже все найновіше і найцікавіше з’являється спочатку в продукції Apple, і тільки потім у інших брендів.

Але навіть гаджети від Apple згодом можуть ламатися, з’являються якісь неполадки. Для їхнього усунення слід звертатися до досвідчених професіоналів. У Києві такі послуги пропонує компанія iFix. По Києву можна викликати кур’єра, який забере техніку і відвезе до сервісного центру, якщо сам клієнт не має часу на це. Усі послуги надаються офіційно з укладанням договору та гарантіями. Якщо залишити заявку на ремонт через офіційний сайт клієнт отримує 5% знижки.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -